Anasayfa Analiz Worldcoin 2023-2030 Fiyat Tahmini: WLD 5 Dolara Ulaşır mı?

Worldcoin 2023-2030 Fiyat Tahmini: WLD 5 Dolara Ulaşır mı?

Analiz

İşte Worldcoin'in yerel tokeni WLD'nin 2023'ten itibaren 2030 hatta 2050'ye kadar fiyat tahmini...

Worldcoin 2023-2030 Fiyat Tahmini: WLD 5 Dolara Ulaşır mı?

CoinMarketCap'e göre Worldcoin (WLD), piyasa değerine göre 124. sırada yer alıyor. Worldcoin ağının yerel tokeninin mevcut dolaşımdaki arzı 107.420.321 WLD iken, toplam arzı 10.000.000.000 WLD'dir.

Ayrıca Worldcoin (WLD), bir günde %22,56 düşüşle 2,01$ olarak fiyatlandı. Ancak, 516.701.895$ değerindeki işlem hacmi bir günde %253,43'lük bir artış yaşadığından, WLD talebinde bir artış yaşıyor. Worldcoin (WLD) ticareti için kripto para borsalarından bazıları şimdilik Binance, OKX, Uniswap (UNI) ve KuCoin'dir.

Şimdi daha derine inelim ve Worldcoin ağının yerel tokeni WLD'nin 2023 için fiyat analizini tartışalım:

Worldcoin (WLD) Fiyat Analizi: Bollinger Bantları (BB)

Bollinger Bantları (BB), fiyat hareketini ve oynaklığı analiz etmek için kullanılan teknik bir analiz aracıdır. Bollinger Bantları (BB), süreyi ve fiyatın stand sapmasını kullanır. Normalde, BB'nin periyodunun varsayılan değeri 20 olarak ayarlanmıştır. BB'nin üst bandı, Basit Hareketli Ortalama'ya (SMA) standart sapmaların 2 katı eklenerek hesaplanırken, alt bant SMA'dan standart sapmanın 2 katı çıkarılarak hesaplanır. Ampirik standart sapma yasasına göre, veri setlerinin %95'i ortalamanın iki standart sapması içinde kalacaktır.

Worldcoin 2023-2030 Fiyat Tahmini: WLD 5 Dolara Ulaşır mı?

Mum çubukları kısa süre önce üst bandı kırdı ve bu da fazla alıcının piyasaya girdiğinin bir işareti olarak kabul edilebilir. Mum çubukları bir fiyat geri çekilmesine tanık olabilir. Bu, yakın zamanda oluşan mum çubuklarından anlaşılabilir. Ayrıca, Bollinger Bantları (BB) daralarak yüksek oynaklığın yakında sona erebileceğini gösteriyor.

Worldcoin (WLD) Fiyat Analizi: Göreceli Güç Endeksi (RSI)

Göreceli Güç Endeksi (RSI), fiyat hareketinin mevcut eğilimini öğrenmek ve aşırı satım veya aşırı alım bölgesinde olup olmadığını belirlemek için kullanılan bir momentum göstergesidir. Yatırımcılar bu aracı genellikle tokenları ne zaman alacaklarına ya da satacaklarına karar vermek için kullanır. RSI genellikle 30'un altında veya 30'da değerlendiğinde, aşırı satım bölgesi olarak kabul edilir ve yakında bir fiyat düzeltmesi olabilir. Ayrıca, RSI 70'in üzerinde veya 70'te değerlendiğinde, aşırı alım bölgesi olarak kabul edilir ve tüccarlar fiyatın yakında düşebileceğini bekler.

Worldcoin 2023-2030 Fiyat Tahmini: WLD 5 Dolara Ulaşır mı?

RSI, çoğu tüccar tarafından nötr bir değer olarak kabul edilebilecek 52,11 değerindedir. Dahası, RSI SMA'nın altından geçerken aşağı yönlü bir geçiş oluşturdu. Daha önce, RSI 70 değerinin ötesine geçtiği için aşırı alım bölgesine girmişti. Son gerileme, fiyatların geri çekilmesinden kaynaklanıyor olabilir. Ancak, aşağı yönlü hareket devam ederse, aşırı satım bölgesine girerek fiyat düzeltmesi bekleyebilir.

Worldcoin (WLD) Fiyat Analizi: Hareketli Ortalama (MA)

WLD'nin geçmiş fiyat hareketinde gözlemlenen son büyük artıştan sonra, altcoin için yükseliş dönemini doğrulayan altın bir haç oluştu. Fiyattaki büyük artış WLD'nin 21SMA ve 50SMA'nın üzerinde kalmasını sağladı. Bununla birlikte, WLD'nin daha kısa SMA'nın neredeyse üzerinde olduğu ve yakın zamanda altına düşebileceği unutulmamalıdır.

Worldcoin 2023-2030 Fiyat Tahmini: WLD 5 Dolara Ulaşır mı?

Worldcoin (WLD) Fiyat Analizi: Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD)

Hareketli Ortalama Yakınsama Sapma (MACD) göstergesi piyasalardaki potansiyel fiyat eğilimlerini, momentumları ve tersine dönüşleri belirlemek için kullanılabilir. MACD, hareketli bir ortalama çaprazının okunmasını kolaylaştıracaktır. MACD göstergesi, uzun vadeli EMA (Üstel Hareketli Ortalama) göstergesinin kısa vadeli EMA'dan çıkarılmasıyla hesaplanır. Normalde, MACD için varsayılan değerler 12 günlük EMA, 26 günlük EMA ve 9 günlük EMA olarak ayarlanır. Ayrıca MACD, geçmiş fiyat verileri olmadan ticaret sinyalleri sağlayamadığı için gecikmeli bir gösterge olarak kabul edilir. MACD, trendleri doğrulayabildiği ve potansiyel geri dönüşleri belirleyebildiği için önemli bir rol oynar.

Worldcoin 2023-2030 Fiyat Tahmini: WLD 5 Dolara Ulaşır mı?

MACD çizgisi şu anda sinyal çizgisine dokundu ve söz konusu seviyenin ötesine geçebilir, bu da WLD'nin bir kez daha bir boğa koşusu yaşayabileceğini gösterebilir. Ancak, boğa koşusunun kısa bir süre içinde gerçekleşme ihtimali hâlâ mevcuttur. Bir boğa koşusunun teyidi, daha olumlu fiyat hareketleri ve yükselen yeşil çubuklarla doğrulanabilir.

Worldcoin (WLD) Fiyat Tahmini: 2023

5 dakikalık grafiğe bakıldığında, WLD yukarı yönlü regresyon trendi içinde işlem görüyordu. Dahası, WLD şu anda yükseliş eğilimi olarak kabul edilebilecek 50SMA'nın üzerinde. Bununla birlikte, MACD çizgisi daha düşük düşükler yaptığı ve fiyat daha yüksek bir düşük yaptığı için MACD çizgisi bir düşüş sapması sinyali veriyor. Fiyatın gerileme eğiliminin alt yarısında işlem görmeye başlama ihtimali vardır. Aşağı doğru hareket alt çizgiye ulaşırsa, WLD regresyon trendinin üst yarısına geri dönebilir.

Worldcoin 2023-2030 Fiyat Tahmini: WLD 5 Dolara Ulaşır mı?

Bu arada, WLD'nin 2023 için fiyat tahmini yükseliş eğilimini koruyor ve 3,2$ seviyesinin ötesine ulaşması bekleniyor. WLD için aşağı yönlü fiyat tahmin aralığı 1,98 ila 2,10$ arasındadır. Ancak, WLD aşırı yükseliş eğilimi yaşarsa, 4$ seviyesine ulaşacaktır.

Worldcoin (WLD) Fiyat Tahmini: 2024

Bitcoin (BTC) halving'in (yarılanma) 2024'te gerçekleşmesi beklendiği için kripto para birimleri için tarihi bir an olabileceğinden, tüccarlar bu yılı dört gözle bekliyorlar. Çoğu zaman, Bitcoin (BTC) ne zaman yükselse, yatırımcılar altcoinlerde benzer bir artış gözlemlemişlerdir. WLD, Bitcoin (BTC) halving'den (yarılanma) da etkilenebilir ve 2024'ün sonuna kadar 4,3$'ın üzerinde işlem görebilir.

Worldcoin (WLD) Fiyat Tahmini: 2025

WLD, Bitcoin (BTC) halving'in (yarılanma) etkilerini hâlâ yaşayabilir ve 2024 fiyatının üzerinde işlem yapması bekleniyor. Birçok ticaret analisti, Bitcoin (BTC) halving'in (yarılanma) kripto para piyasası üzerinde büyük bir etki yaratabileceğini düşünüyor. Ayrıca, birçok altcoin gibi WLD de 2025'te yeni direnç seviyeleri oluşturarak yükselmeye devam edecek. Bu sebeple WLD'nin 4.8$ seviyesinin üzerinde işlem görmesi bekleniyor.

Worldcoin (WLD) Fiyat Tahmini: 2026

Uzun bir boğa koşusunun ardından ayıların iktidara gelmesi ve kripto para birimlerini olumsuz etkilemeye başlaması bekleniyor. Bu düşüş hissi sırasında, WLD 4,7 dolarlık destek bölgesine düşebilir. Ayrıca, WLD aşırı satış bölgesinde kaldığında, yakında bir fiyat düzeltmesi olabilir. WLD, fiyat düzeltmesini yaşadıktan sonra 2026'nın sonunda 5,1$ direnç seviyesinin üzerinde işlem görebilir.

Worldcoin (WLD) Fiyat Tahmini: 2027

Doğal olarak, tüccarlar, kripto para endüstrisinin ayıların pençesinden olumsuz etkilenmesinden sonra bir yükseliş piyasası hissi bekliyor. WLD'nin ayı sezonundaki uykusundan sonra yükselmesi bekleniyor. Dahası, WLD düşüş eğiliminden kurtulmaya devam ederken daha fazla direnç seviyesini kırabilir. Bu nedenle, WLD'nin 2027 sonunda 5,3$'dan işlem görmesi bekleniyor.

Worldcoin (WLD) Fiyat Tahmini: 2028

Bir kez daha, kripto para topluluğu bir Bitcoin (BTC) halving'i (yarılanma) olacağı için bu yılı dört gözle bekliyor. Birçok altcoin gibi, WLD de yeni yüksek seviyeler oluşturmaya devam edecek ve yukarı doğru bir yörüngede hareket etmesi bekleniyor. Bu nedenle WLD, 2028'in sonuna kadar büyük bir artış yaşadıktan sonra 5,8$'dan işlem görecek.

Worldcoin (WLD) Fiyat Tahmini: 2029

2029'un Bitcoin (BTC) halving'in (yarılanma) ardından başka bir boğa koşusu olması bekleniyor. Ancak tüccarlar, kripto para piyasasının bu yıl kademeli olarak istikrarlı hale geleceğini düşünüyor. İstikrarlı piyasa hissiyatı ve sonrasında beklenen hafif fiyat artışıyla birlikte WLD, 2029'un sonunda 6,7$'dan işlem görebilir.

Worldcoin (WLD) Fiyat Tahmini: 2030

Piyasada bir yükseliş koşusuna tanık olduktan sonra, WLD ve birçok altcoin konsolidasyon belirtileri gösterecek ve küçük artışlar yaşarken bir süre yatay ticaret yapabilir. Bu nedenle, 2030'un sonunda WLD 6,8$'dan işlem görebilir.

Worldcoin (WLD) Fiyat Tahmini: 2040

WLD için uzun vadeli tahmin, bu altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşabileceğini gösteriyor. HODLERS, tokenlerinin bir kısmını ATH noktasında satmayı bekleyebileceğinden, bu en önemli anlardan biri olacaktır. Ancak WLD, yükseliş yolculuğuna yeniden başlamadan önce hafif bir düşüşle karşılaşabilir. WLD fiyatının 2040 yılına kadar 15.6$'a ulaşması bekleniyor.

Worldcoin (WLD) Fiyat Tahmini: 2050

Topluluk, kademeli yükseliş kazanımlarını sürdürebilecek kripto para birimlerinin yaygın olarak benimseneceğine inanıyor. 2050'nin sonunda, yükseliş momentumu korunursa, WLD 26,83$ direnç seviyesini geçebilir.

Sonuç

Özetlemek gerekirse, yatırımcılar WLD'ye ilgi göstermeye devam ederse ve bu tokeni portföylerine eklerse, yükselmeye devam edebilir. WLD'nin yukarı yönlü fiyat tahmini, 3.2$ seviyesinin üzerine çıkabileceğini gösteriyor. Ayrıca WLD, 2050'nin sonuna kadar 26.83$ seviyesini geçebilir.

Worldcoin 2023-2030 Fiyat Tahmini: WLD 5 Dolara Ulaşır mı? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar