Anasayfa Altcoin Worldcoin Fon Arıyor: WLD Tokeni 1 Dolarlık İndirimle Satılabilir!

Worldcoin Fon Arıyor: WLD Tokeni 1 Dolarlık İndirimle Satılabilir!

Altcoin

OpenAI CEO'su Sam Altman tarafından desteklenen bir kripto projesi olan Worldcoin'in bir token satışı yoluyla 50 milyon dolar fon aradığı bildiriliyor.

Worldcoin Fon Arıyor: WLD Tokeni 1 Dolarlık İndirimle Satılabilir!

Sam Altman'ın Worldcoin (WLD) projesinin arkasındaki geliştirme gruplarından biri olan Tools For Humanity'nin (TFH), WLD tokenlerinin satışı yoluyla sermaye artışı konusunda yatırımcılarla görüştüğü bildiriliyor.

Son haftalarda TFH'nin birkaç yatırımcıyla görüşerek WLD'nin tezgah üstü satış olasılığını araştırdığı bildirildi. Konuyu bilen kaynaklara göre şirket, 50 milyon dolara kadar finansman sağlamayı hedefliyor. İçeridekiler, WLD'nin 1 dolarlık potansiyel token fiyatıyla masaya yatırılabileceğini, bunun da mevcut 2,51 dolarlık spot fiyatından önemli bir düşüş olduğunu belirtti.

Durumu bilen üçüncü bir kaynağın belirttiği gibi, San Francisco merkezli fintech odaklı yatırım bankası FT Partners'ın fon toplamaya yardımcı olduğu bildiriliyor. Anlaşma hakkında bilgi sahibi olan bir başka kişi, tokenin piyasaya sürülmesinden bu yana potansiyel yatırımcılardan güçlü bir talep olduğunu belirtti. WLD'ye yapılacak herhangi bir ek yatırım için standart kilitleme koşullarının geçerli olacağı vurgulandı.

Worldcoin İddialar Karşısında Sessizliğini Korudu!

Bu arada, gelişmeyle ilgili olarak iletişime geçildiğinde Worldcoin'den (WLD) bir temsilci yorum yapmamayı tercih etti. Ancak anlaşmaya yakın bir kişinin de vurguladığı gibi, kesinleşmiş hiçbir şartın onaylanmadığını belirtmekte fayda var.

Worldcoin Fon Arıyor: WLD Tokeni 1 Dolarlık İndirimle Satılabilir!

Worldcoin, bireylerin irislerini taramak için orb cihazlarını kullanan ve çevrimiçi kimlik doğrulamayı kolaylaştıran kimlik merkezli bir kripto projesi olarak öne çıkıyor. Worldcoin'in ortak yaratıcısı Sam Altman, aynı zamanda geniş çapta başarılı üretken yapay zeka aracı ChatGPT'nin arkasındaki kuruluş olan OpenAI'nin CEO'su olarak görev yapıyor. 

Altman kısa süre önce OpenAI yönetim kurulunun kendisini CEO'luktan uzaklaştırma girişimiyle karşı karşıya kaldı ve bu girişimin üstesinden geldi, ancak 22 Kasım'da şirketin kontrolünü yeniden ele geçirdi.

Worldcoin Fon Arıyor: WLD Tokeni 1 Dolarlık İndirimle Satılabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan