Anasayfa Analiz X Fenomeni Uyardı: Bu Altcoin'in Sonu FTT-LUNA Gibi Olabilir!

X Fenomeni Uyardı: Bu Altcoin'in Sonu FTT-LUNA Gibi Olabilir!

Analiz

X kullanıcı adı ''il Capo Of Crypto'' olan kripto para analisti, BNB hakkında bazı önemli açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

X Fenomeni Uyardı: Bu Altcoin'in Sonu FTT-LUNA Gibi Olabilir!

X kullanıcı adı ''il Capo Of Crypto'' olan kripto para analisti, dün yaptığı bir gönderide BNB'ye karşı olumsuz tutum sergilediğini açıkladı. 

Gönderiye göre "PA, ısı haritaları, IO ve finansmanlar gibi birçok göstergeler, kazadan önceki FTX Token (FTT) veya Terra (LUNA) projelerine benziyor.

Analist, geçen yılki bir gönderide Binance ekosisteminin yerel token için hedefinin 40-45 dolar arasında olduğunu açıklamıştı. Analist, o zamandan beri düşük kaldıraçlı swing stratejisinin bir parçası olarak short pozisyonunu sürekli olarak arttırdığını belirtti diyebiliriz.

BNB Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

CoinMarketCap'ten alınan veriler, BNB'nin analistin hedefinden oldukça üzerinde işlem gördüğünü gösterdi. Haberin yazıldığı sırada altcoin 233 dolardan el değiştiriyordu. Bu, 24 saatlik %2,54'lük bir kazanç elde etmesinin ardından gerçekleşti. Fiyattaki bu son artış aynı zamanda BNB'nin haftalık performansının kırmızı bölgeden çıkıp %+1,28'e ulaşmasına da yol açtı.

X Fenomeni Uyardı: Bu Altcoin'in Sonu FTT-LUNA Gibi Olabilir!

BNB, son işlem gününde 230 dolarlık güçlü direnç seviyesinin üstesinden gelmeyi başardı. Bugünkü günlük mumu bu seviyenin üzerinde kapatırsa, önümüzdeki hafta 240 dolarlık bir sonraki büyük bariyere yükselmek için gerekli temele sahip olabilir.

Tersine, 230 doların altında bir günlük mum, BNB kısa vadede acil destek seviyesine geri çekilmesine yol açabilir. Bu da düşüş senaryosunda BNB 220 dolara kadar geriletebilir.

Yazının yazıldığı sırada Hareketli Ortalama (MA) ve Yakınsama Iraksama (MACD) çizgisi, MACD Sinyal çizgisinin üzerinde kesişmeyi bekliyordu. Bu iki ilginç çizgi BNB'nin olumlu eğiliminin devam ettiğinin göstergesi olabilir.

Ancak yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

X Fenomeni Uyardı: Bu Altcoin'in Sonu FTT-LUNA Gibi Olabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik