Anasayfa Altcoin X Platformu Gündemde: DOGE Ödemesi Ne Zaman Gelecek?

X Platformu Gündemde: DOGE Ödemesi Ne Zaman Gelecek?

Altcoin

Elon Musk'ın büyük br Dogecoin hayranı olduğu biliniyor. Peki Musk, gerçekten yeni Twitter'a DOGE ödeme seçeneği özelliğini getirecek mi?

X Platformu Gündemde: DOGE Ödemesi Ne Zaman Gelecek?

Elon Musk, popüler bir Dogecoin (DOGE) savunucusudur. Birçok topluluk üyesi, Twitter'ı resmi olarak X olarak değiştirdikten sonra Musk'ın biyografisinin Dogecoin (DOGE) benzeri bir "D"ye sahip olduğuna dikkat çekti. 

Geçmişte Musk, şimdi X olan Twitter'da Dogecoin (DOGE) ödemelerini entegre etmekle ilgilendiğini ifade etmişti. Ancak, bu entegrasyonun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine dair bir onayımız yok. Yine de, Dogecoin (DOGE) topluluğu, söz konusu yükseltmenin kullanıma sunulmasını hevesle bekliyor.

Yakın tarihli bir röportajda Elon Musk, doğru bir şekilde kurulursa X'in dünyanın finansal sisteminin yarısı haline gelebileceğinden bahsetmişti. Milyarder, sosyal medya platformunu bir "her şey uygulamasına" dönüştürmeyi hedefliyor.

Ayrıca Musk kısa süre önce X platformunun “kapsamlı iletişim ve tüm finansal dünyanızı yönetme yeteneği ekleyeceğini” tweetledi. Musk, Twitter'ın mali açıdan daha yetenekli bir platforma geçişiyle dalga geçtiği için, bu konuda çok yakında bir yükseltme görebiliriz. Bu nedenle Dogecoin (DOGE) ödemesi, X'te beklediğimizden daha erken bir şey olabilir.

Elon Musk Neden Yeni Bir Token Yaratmak Yerine Dogecoin'i (DOGE) Seçti?

Elon Musk, en büyük Dogecoin (DOGE) destekçilerinden biridir ve popüler köpek temalı memecoin'i tanıtmaktan asla çekinmedi. Ancak Dogecoin'i (DOGE) seçmesinin nedeni sadece bir hayran olmaktan daha fazlası olabilir.

Real Vision CEO'su Raoul Pal'a göre Musk, yaratıcılar için küresel ödemeleri etkinleştirmek için kripto para kullanacak. Dogecoin (DOGE) kullanımıyla ilgili soru sorulduğunda Pal, Dogecoin (DOGE) kullanmanın menkul kıymetler yasasını aşacağını söyledi. Ek olarak, Elon Musk büyük miktarda Dogecoin'e (DOGE) sahiptir. 

Dogecoin (DOGE) şu anda ilk 100 arasında en iyi performans gösteren kripto para projelerinden biri. Basın zamanında, son 24 saatte %9,4 artışla 0,077396 dolardan işlem görüyordu.

X Platformu Gündemde: DOGE Ödemesi Ne Zaman Gelecek? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik