Coin Rehberi

XinFin Network (XDC) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

XinFin Network (XDC) küresel ticaret ve finans sektörünü erişilebilir, verimli ve çok yönlü merkezi olmayan bir altyapı çözümü aracılığıyla modernize etmek için oluşturulmuş bir hibrit blok zinciri platformudur.

XinFin Network (XDC) hükumetlerin, işletmelerin ve özel firmaların teknoloji yığınlarını elden geçirmek ve bir dizi yeni kullanım senaryosunu güçlendirmek için kullanabilecekleri izinli bir blok zinciri sağlayarak eski finansal ekosistemi tamamlamak üzere tasarlanmıştır.

XinFin Network (XDC) tokeni XinFin ağının yakıt görevi gören para birimidir. Ethereum’un ETH’sine çok benzer bir şekilde XDC, işlem ücretlerini ödemek ve akıllı sözleşme işlemlerinde için kullanılır. Ayrıca XinFin’in doğrulayıcı ağına katılmak ve akıllı sözleşmeleri dağıtmak için de staking yapılabilir.

İlgili İçerik: XinFin Network (XDC) Hangi Borsalarda Var?

XinFin Network (XDC) Hangi Ülkenin?

xinfin

XinFin Network (XDC) ne kadar hükumetlere ve merkezi işletmelere odaklanan bir kripto para olsa da herhangi bir ülke ile bağlantısı yoktur. XinFin Network (XDC) kurucuları hiçbir ülkeye bağlı olarak projeyi çıkarmamıştır, tamamen geleneksel finansı geliştirme amaçlı olarak XDC’yi yaratmışlardır. Bu, XinFin Network (XDC) kripto para biriminin hiçbir ülkeye ait olmadığı anlamına geliyor.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği 2021 – SHİB Coin Alınır mı?

XinFin Network (XDC) Sahibi Kim?

XinFin Network (XDC) platformunun üç kurucu ortağı vardır. XinFin Network (XDC) Atul Khekade, Ritesh Kakkad ve Karan Bhardwaj tarafından kurulmuştur. Bu kurucu isimlerin hepsi blok zinciri ekosisteminde uzun hikayelere sahip. Özellikle Atul Khekade, birçok teknoloji firması kurmuş ve XDC destekli Blockdegree eğitim platformunu finanse eden deneyimli bir yazılım programcısıdır. Ritesh Kakkad, dijital alanda birden fazla girişimi olan bir seri girişimcidir. Karan Bhardwaj kendi girişimi olan Elatior Tech’i sürdürmek için 2018’de XinFin Network (XDC) projesinden ayrılmıştır.

xdc

XinFin Network (XDC) Ne Zaman Çıktı?

XinFin Network (XDC) platformu ve XinFin Network (XDC) kripto para birimi Mart 2018’de yayınlandı. O zamanlarda 15 milyon dolar toplayan bir ICO ile XinFin Network (XDC) piyasalar katıldı. XinFin ana ağı bundan bir yıldan biraz daha uzun bir süre sonra Haziran 2019’da yayına girdi ve hisse kanıtı (PoS) ortak fikir mekanizmasına kullanan ilk akıllı sözleşme blok zincirlerinden biri oldu.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün