Altcoin Haberleri

Xrp %10’luk Yükseliş ile Bir Kez daha Gündemde

Cumartesi günü %10.09’luk bir yükselişe imza atarak 1.66420 Dolar seviyesini gören Xrp, bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.13 Nisan tarihinden bu yana en büyük yükseliş ve fiyat değeri olarak kayıtlara geçti. Bu yükseliş elbette dijital varlığın piyasa değerini de arttırdı ve bu artış ile birlikte $75,00330B gibi bir rakam karımıza çıktı.

Xrp’nin son 24 saatlik grafiğine bakıldığında ise 1.537-1.738 Dolar seviyesi aralığında işlem gördüğünü belirtmek gerekiyor.

 Son 7 günlük süreçte ise XRP %41.97’lik bir artışa imza attı ve hem yatırımcıları hem de analistleri şaşırtmayı başardı. Dijital varlık piyasası an itibarıyla Bitcoin ve Dogecoin hakkında konuşurken kalabalık bir kesim de Xrp ile yakından ilgileniyor ve özellikle sosyal medyada çok daha sık gündeme geldiğini belirtmekte fayda var.

Piyasalardaki Diğer Gelişmeler

Bugün itibarıyla Bitcoin’i de konuşmak gerekiyor çünkü son dönemde en popüler varlıklardan biri haline geldi.  %2.26’lık bir yükselişe imza attı ve 61.632 Dolar seviyesinde karşımıza çıkıyor. Sektörün en güçlü ve yine en çok tercih edilen varlıkları arasında yer aldığını da unutmamak gerekiyor. Onu takip eden Ethereum hakkında da konuşalım ve yükselişine tanıklık edelim istiyoruz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ünlü analistten şok açıklama! Cardano, ABD seçimlerinde Trump'ı destekleyecek

Ethereum, %3.33’lük bir artış sergiledi ve 2.428.23 Dolar seviyesine ulaştı. Dijital para piyasası bu hafta itibarıyla fazlasıyla hareketli bir döneme tanıklık etmemizi sağladı ve yükseliş eğiliminin devam ettiğini de görebiliyoruz.

Son günlerde en çok konuşulan varlıkları ve bu varlıkların gelişimini de siz değerli yatırımcılar ile paylaşmak istedik. Bitcoin elbette bir adım daha önde ve tarihi rekoru bir kez daha kırmış olması onu daha dikkat çekici hale getirdi.

XRP ise yatırımcılarını yanıltmadı ve ona güvenenleri bir kez daha haklı çıkardı diyebiliriz. Ethereum ise Bitcoin’i sıkı takipte ve yaşanan her yükseliş ile birlikte sektörün en büyük ikinci kripto parası olma unvanını da daha güçlü ve sağlam bir hale getiriyor ve listenin üst sıralarında yer almaya devam ediyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu