Anasayfa XRP Haberleri XRP 13 Ayın En Düşük Seviyesinde, Sırada ne var?

XRP 13 Ayın En Düşük Seviyesinde, Sırada ne var?

XRP Haberleri

Son 24 saatin en çok kaybedenlerinden biri olarak XRP fiyatı son 13 ayın en düşük seviyesine düştü. Sırada ne var? XRP toparlanır mı?

XRP 13 Ayın En Düşük Seviyesinde, Sırada ne var?

Piyasadaki birkaç kripto para birimi biraz da olsa kayıplarını geri almaya çalışırken, bazı altcoinler hala keskin bir şekilde değer kaybediyor. XRP’de ne yazık ki bunlardan biri.

XRP Büyük Darbe Aldı, Sırada ne var?

Son 24 saatin en çok kaybedenlerinden biri olarak XRP bu zaman diliminde %28,19 değer kaybetti. Bu düşüş, XRP'nin %14 değer kaybettiği 9 Mayıs'taki düşüşü daha da derinleşirdi.

0,3714 dolardan işlem gören XRP şu anda Mart 2021'den bu yana görülen en düşük seviyelerde bulunuyor. Aslında şu anda XRP fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.84 doların %90.31 altında bulunuyor. Ancak böylesine büyük bir düşüşte bile XRP yatırımcıları, son 48 saat içinde yatırımlarının %99'undan daha fazlasını kaybeden LUNA sahiplerinden çok daha iyi bir konumda bulunuyor.

Bir zamanlar 119 dolarlık fiyatlamaya sahip LUNA bugün 0.1 doların çok altında işlem görüyor. Bu yazı yazılırken LUNA 0.02 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, LUNA sahiplerinin aksine, XRP yatırımcıları yılın başından beri temkinli davranıyorlar ancak XRP ağındaki, aktif kullanıcı sayısında günlük olarak sürekli bir düşüş yaşıyor.

XRP ağındaki aktif kullanıcı sayısı 243.8 binden zirve yaptıktan sonra aşağı yöne döndü. XRP zincirinde geçen hafta düzenli olarak 100.000'den daha az kullanıcı aktifti ve bu metrik dün 102 bine yükseldi. Sonuç olarak, zincirdeki işlemler de bir noktada neredeyse 2 milyondan, şu andaki sadece 1,3 milyona düştü.

XRP 13 Ayın En Düşük Seviyesinde, Sırada ne var?

Yine de yukarıdaki temkinli davranış XRP yatırımcıları için işleri daha iyi hale getirmiyor. 1 yıldan daha uzun bir süredir XRP’yi sadık bir şekilde elinde tutanlar mevcut fiyatlardan %70’e yakın fazla zarar yazdı.

Bu tür eksi getiriler, özellikle piyasanın mevcut durumu göz önüne alındığında yatırımcıları XRP'lerini elinde tutmaya teşvik etmiyor. Durum böyle olduğunda dolayı, XRP'nin piyasa değeri 17.873.797 dolarda bulunuyor. Böylece XRP şu anda dünyanın en büyük kripto parası olarak 6. Sırada yer alıyor. XRP’den sonra sırasıyla Binance borsasının sabit coini BUSD, ADA, SOL ve DOGE geliyor.

xrp
XRP 13 Ayın En Düşük Seviyesinde, Sırada ne var? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)