Kripto Para Haberleri

XRP 2. sırada 4 milyar dolar farkla liderliğini koruyor!

XRP,  en popüler kripto para birimleri arasında ilk 2 sırada 2. sırada bulunan bir kripto para. Bitcoin’den hemen sonra 2. sıraya yerleşen ve bu yıl içerisinde 2 kez Ethereum’u geçerek bu sırayı gören XRP’nin, yatırımcılarına verdiği moral seviyesi geçtiğimiz 2 ay öncesinden başlamış ve tekrar büyük bir yükseliş görebilecek olduğu yorumlarına sahne olmuştu. Bitcoin fiyatındaki değişimler ve düşüşler sırasında en fazla değer kaybeden kripto para olan Ethereum, bu yönü ile ciddi düşüş yaşarken, Ethereum piyasa hacmindeki düşüş sonrasında ise XRP 2. sıraya yükseldi ve 2. sıraya yükselen XRP, bugün oldukça ciddi bir fark ile 2. sırada olan gücünü oldukça fazla korudu.

Bitcoin Cash hard forkundan hemen sonra tekrar düşüş yaşayan kripto paraların, piyasa hacmindeki düşüşlerden hemen sonra piyasa hacimlerinde yaşanan düşüşler ciddi bir kriz yaratmıştı ve hala bu krizin etkilerini piyasa hacminden görmek mümkün. 850 milyar dolardan 115 milyar dolara düşen piyasada, milyarlarca doların erimesi ve sıralamaların bile bir yıl içerisinde değişmesi, mevcut güveni oldukça fazla azaltan bir gelişme olarak yorumlanmıştı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Pakistan'ın kripto para hamleleri sık değişiyor

XRP 4 milyar farkla 2’de!

XRP piyasa hacmi 13 milyar dolar, Ethereum ise 9 milyar dolarla 3. sırada bulunan bir kripto para birimi. Ethereum’un uzunca bir süre 2. sıraya geri dönemeyecek olduğu yönündeki beklentiler ise mevcut piyasa hacmi oranlarının düşük kalması ve Ethereum’a olan ilginin her geçen gün daha fazla azalmasına sebep olan bir neden.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu