XRP alınır mı?

1 Dakikada Okunabilir


Ripple ağının kripto parası XRP, 2019’un başından itibaren 0,30 $’lık sert bir dirençle karşı karşıya kaldı. Kripto pazarının çoğu yılın başından bu yana yükselişe geçti ve 2 Nisan’dan bu yana fiyatlarında önemli bir değer artışlarının olduğu ve değer artışlarının uzun süredir devam ettiği bir piyasa ortaya çıktı. 

XRP ise bir süredir değeri artan ve sürekli olarak değer kazanmaya devam eden bir kripto para birimi olarak adından söz ettiriyor. Yatırımcılara yakın zamana kadar binlerce dolar para kazandıran kripto para birimlerinin en başında bulunan ilk 5 kripto para birimi arasında Ripple XRP yer alıyor.

XRP değerinin düşüp düşmeyecek olduğu hakkında ise yatırımcılar endişeli. Zira son dönemde kripto para fiyatlarının düşmeye başlamasın ve 8.000 dolar değerinin altına gerilemiş olan Bitcoin fiyatı, bugün 5 milyar dolardan daha fazla düşen kripto para piyasası toplam hacmi de düştüğü için yatırımcılar ne yapacak olduklarına karar veremez bir duruma girdi.

Bu dönemde XRP sahiplerinin ne yapacak oldukları hakkında kesin bir öneri yok ancak XRP yatırımcılarının dikkatli hareket ederler ise sonuçların daha iyi olabilecek olduğu ve kripto para birimlerini satın almadan önce mutlaka dikkatli olmaları gereken konunun kripto para fiyatlarının nötr bir durumda olsa bile yükseliş beklentisinde olduğu dönemde satın alınması gerektiğine dayanıyor. Yatırımcılar, binlerce dolar değerindeki kripto para birimlerinin son dönemde düştüğünün farkında.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
164
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
161
Şaşkın
Lol Lol
282
Lol
Harika Harika
161
Harika
Korkunç Korkunç
121
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!