Analizler

XRP, Cardano, Binance Coin Fiyat Analizi: 6 Temmuz

Bitcoin 36.000 $ fiyat düzeyini reddetti ve ufalandı, altcoinler ise lider kripto para birimini izledi. Spot piyasa, yüksek düşüş volatilitesi tarafından yönlendiriliyor gibi görünse de, trendler uzun vadede değişebilir.

XRP, Cardano [ADA] ve Binance Coin [BNB] piyasaları da dalgalıydı ve bu da bir kırılma veya yaklaşan bir fiyat dalgalanmasının bir sonucu olabilir.

XRP 

XRP, Cardano, Binance Coin Fiyat Analizi: 6 Temmuz - Koinbox.Net

12 saatlik XRP grafiği, yükselen bir üçgen modeli içinde hareket ediyordu. Bu fiyat hareketi daha yüksek dipler oluştururken, yüksek seviye 0.6679$’da sabit kaldı. Fiyat bu model içinde yükselmeye devam ettikçe, varlığın değerini 0,7928 dolara iten bir kırılmaya bakıyor olabilir.

Ancak, Bollinger Bantları yakınsadıkça oynaklık azaldı . Piyasa yükselişe geçti, bu da fiyatın kırılmasına yardımcı olabilir. Belirgin yükselişe rağmen, kısa vadede satış baskısı ayıları uzun vadeli piyasaya itiyordu. Bu, XRP’nin fiyatının kırılmasına neden olabilir.

Fiyat yükselen üçgenin eğimini kırarsa, %13’lük bir düşüşle 0,67 $’a düşebilir. Bu arada, Awesome Osilatör piyasada yüksek bir ivme gösterdi ve Stokastik RSI , basın zamanında aşırı alımda kaldı. Satış baskısı, XRP piyasasının istikrar kazanmasına neden olabilir.

İlgili İçerik: Ripple (XRP) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Cardano [ADA]

XRP, Cardano, Binance Coin Fiyat Analizi: 6 Temmuz - Koinbox.Net

Cardano fiyat $ 1.40 direnç yukarıda tırmanmıştı. Bu artış, varlık için artan satın alma baskısı ile desteklendi. Bu fiyat artışı, 50 Hareketli Ortalama’yı mum çubuklarının altına iterek trend değişikliğinin yükselişe geçmesine neden oldu.

Aynı durum Aroon göstergesi tarafından da teyit edildi , çünkü yukarı çizgi aşağı çizginin üzerindeydi ve yükseliş trendi için yüksek desteğin sinyalini veriyordu. Alım satım devam ettikçe fiyat direncin üzerinde işlem görmeye devam edebilir. Bununla birlikte, Yönlü Hareket Endeksi, ADA pazarına giren bir trendin tersine dönmesini önerdi. Satın alma baskısının gücünü vurgulayan +DI, varlığın satışını tetikleyebilecek -DI’nin altına düşebilir.

İlgili İçerik: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Binance Coin [BNB]

XRP, Cardano, Binance Coin Fiyat Analizi: 6 Temmuz - Koinbox.Net

Binance Coin’in fiyatı, 22 Haziran’daki çöküşten bu yana 276 dolar ile 317 dolar arasında kaldı. BNB fiyatları yukarıda belirtilen aralıkta hareket ettikçe oynaklık azaldı. Azalan hareket ve Binance borsasıyla ilgili çok sayıda endişe verici düzenleyici habere rağmen, varlık mevcut fiyat seviyesinde güçlü kaldı.

MACD MACD çizgisi sinyal çizgisinin üzerinde kalmıştır olarak gösterge pazarında yükselişinde seviyesini düşündüren oldu. Ancak histogram, yüksek düzeyde bir yükseliş eğilimi gösteriyordu. Bu arada, mevcut piyasa kargaşası göz önüne alındığında BNB daha istikrarlı bir altcoin olarak kabul edildiğinden para piyasaya girmeye devam etti.

İlgili İçerik: Binance Coin (BNB) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu