Anasayfa Analiz XRP Fiyat Analizi: XRP 0.60 Doların Altına Düşecek mi?

XRP Fiyat Analizi: XRP 0.60 Doların Altına Düşecek mi?

Analiz

XRP fiyatı son 24 saatte %4,5 düştü ve kripto para piyasası bugün genel olarak %1 kayarken 0,663825 dolara düştü. Altcoin için sıradaki durak neresi?

XRP Fiyat Analizi: XRP 0.60 Doların Altına Düşecek mi?

XRP şimdi son yedi günde %7,5 düştü ve bugünün düşüşü, geçen ay %36 ve geçen yıl %77 artmaya devam eden altcoini elinde tutanların paniğe kapılmasıyla ticaret hacminde 1 milyar doları aşan bir artışa tanık oluyor.

XRP'nin piyasanın tamamından daha fazla düştüğü tartışılabilir çünkü yatırımcılar hala belirsiz bir yatırım ortamı karşısında hala kâr elde edebiliyorken kâr almaya karar verdiler. Bununla birlikte, XRP'nin temellerinin güçlü kalması ve Ripple'ın işini genişletmeye devam etmesiyle, altcoinin yeniden yükselmesi an meselesi.

XRP Fiyat Analizi: Altcoinin Sıradaki Durağı Neresi Olabilir?

XRP grafiği, kripto para biriminin son düşüşlerinin dibine ulaşmaya yakın olduğunu ve yeniden toparlanmaya yakın olması gerektiğini gösteriyor. En önemlisi, XRP'nin Göreceli Güç Endeksi (mor) 30'a kadar düştü, bu da son birkaç haftadaki hareketlerine göre aşırı satıldığı anlamına geliyor.

Bu, kripto para biriminin 30 günlük Hareketli Ortalamasının (sarı) 200 günlük ortalamasının (mavi) altına düşmeye çok yakın olduğu ve bu noktada yukarı doğru bir düzeltme hareketinin olacağı gerçeği gibi, gelen bir ralliye işaret ediyor.

XRP Fiyat Analizi: XRP 0.60 Doların Altına Düşecek mi?

Yine de, XRP'nin Temmuz ortasındaki yükselişinden bu yana destek seviyesi (yeşil) oldukça istikrarlı bir şekilde düştüğü için, XRP toparlanmaya başlamadan önce biraz daha düşme olasılığı var. Bu nedenle, XRP toparlanmadan önce 0,65$'ın altına düşerse tüccarlar özellikle şaşırmamalıdır, ancak muhtemelen 0,60$'ın altına düşmesi pek olası değildir.

Dibe vurduktan sonra, temel göstergeler, Ripple'ın SEC davasında Temmuz ayında dönüm noktası niteliğindeki kararının ardından XRP'nin oldukça istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam etmesi gerektiğini önermeye devam ediyor.

Bu kararın yaptığı şey, Ripple'ın işini daha agresif bir şekilde genişletmeye başlamasının yolunu açtı, bu hafta şirketin İngiltere Merkez Bankası ile XRP Ledger kullanarak senkronize ödeme çözümünü keşfetmek için çalıştığı ortaya çıktı.

Bu, örneğin Palau Cumhuriyeti ile yakın zamanda başlatılan bir stablecoin denemesine ek olarak geliyor; bu, birçok kurum ve kuruluşun blockchain ve kripto para birimlerine girerken muhtemelen Ripple'a yöneleceğini gösteriyor.

Yine, bu, Ripple'ın yalnızca buradan itibaren genişleyeceğini ve ardından XRP'nin paralel olarak büyüyeceğini gösteriyor. Bu nedenle, XRP'nin önümüzdeki birkaç hafta içinde 0,70$'a geri dönmesi ve muhtemelen yılın sonraki aşamalarında 0,80$ ve 0,90$'a ulaşması şaşırtıcı olmayacaktır.

Kaynak: Cryptonews

XRP Fiyat Analizi: XRP 0.60 Doların Altına Düşecek mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
SEC'in Gönderdiği Wells Bildirimi (Wells Notice) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar