Altcoin Haberleri

XRP Fiyat Analizi: XRP için Sırada Ne Var?

Devam eden Ripple – SEC davasındaki son gelişmeler, sanıkların eski bir SEC yetkilisi olan William Hinman’ın ifadesini talep ettiğini gördü. Ancak kısa bir süre sonra, SEC tarafından aynı talebi reddetmek için “önerilen bu soruşturmalar… çok daha az müdahaleci yollarla elde edilebilir” ifadesiyle sunulan bir hareket geldi.

Her iki taraf da kararı kendi lehlerine çevirmeye çalışırken, XRP daha geniş bir kripto satışının bir parçası olarak bir satış baskısı altında kaldı. Yazının yazıldığı sırada XRP, son 24 saat içinde %4 düşüşle 0,608 dolardan işlem görüyordu.

XRP Grafiği

XRP Fiyat Analizi: XRP için Sırada Ne Var? - Koinbox.Net

Düşen bir üçgen kırılımı, XRP’nin hareketini engelledi, çünkü kayıplar alt trend çizgisinden 0,48 dolar desteğine %40’a kadar yükseldi. Piyasa geçici bir toparlanma kaydetti, ancak altcoin fiyatı 200-SMA’nın (yeşil) üzerine çıkamadı ve yazı yazılırken 0,60 dolara geri döndü. Odak şimdi 0,54 dolarlık savunma hattına kaydı, ancak bölge bozulma riski altındaydı.

Fiyat Tahmini

xrp

XRP, sürekli aşağı yönlü baskı nedeniyle Aralık 2020’den bu yana ilk kez 200-SMA’nın altına düştü. Uzun vadeli hareketli ortalama artık alt fiyatı desteklemediğine göre, düşüş hissi birikmeye devam edebilir.

Göreceli Güç Endeksi ayı topraklarında ve aşırı satım bölgesinde bir hareket hafif bir iyileşme ile sonuçlanabilir ederken, endeks son bir ay içinde 50’nin üzerinde yükselmeye başarısız oldu. Bu devam ederse, XRP önümüzdeki hafta daha düşük seviyeler görecek. Müthiş Osilatör’e göre, XRP’nin fiyat hareketiyle doğrulanan bir şey olan düşüş momentumu yükseliyordu.

Yönlü Hareket Endeksi 36 bir ADX okuma pazar kuvvetle yönlü olduğunu ileri sürdü iken -DI hattı, + DI çizgisinin üzerinde kendisini hakimiyet düşüş eğilimini vurguladı.

0,54 doların altında bir kapanış, XRP’nin bir kez daha 0,48 dolarlık desteğe meydan okuduğunu görecektir. Görünür Menzil’in kontrol noktası, XRP’ye olan ilginin verilen zaman diliminde 0,472 dolarla zirvede olduğunu ve dolayısıyla daha keskin bir kırılmanın önlenebileceğini gösterdi. Bu seviyenin satış baskısı karşısında çökmesi durumunda, XRP Şubat sonu 0,35-0,40 dolar seviyelerinde rahatlama bulabilir.

İlgili İçerik: Ripple (XRP) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Sonuç 

XRP’nin önümüzdeki günlerde 22 Haziran’daki en düşük seviyesi olan 0,48 dolara geri dönmesi tahmin edilebilir. Küçük bir ralli biraz mola bile verebilir, ancak bu bölgenin önümüzdeki hafta oyunda olması beklenebilir. Bu noktanın altında bir kapanış, kripto para birimini 0,35-0,40 ABD doları arasındaki başka bir savunma alanına sürükleyebilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu