Anasayfa XRP Haberleri XRP Fiyat Hareketi Tersine Dönebilir mi?

XRP Fiyat Hareketi Tersine Dönebilir mi?

XRP Haberleri

Ripple (XRP) fiyatı geçtiğimiz hafta muazzam bir düşüşün ardından ayıların tekrardan harekete geçmesiyle 0,43 dolara düştü.

XRP Fiyat Hareketi Tersine Dönebilir mi?

XRP son birkaç günde iyileşmiş gibi görünse de boğalar ayıları mevcut piyasa hareketinde baskıladı. Geçen hafta, XRP %42'lik bir düşüş yaptı ve 0.4255 dolardan haftayı kapattığı için XRP yatırımcıları için pek de eğlenceli bir hafta olmadı. XRP geçen hafta 0,4123 dolarda yeniden ivme kazanmadan önce 0,4018 dolara kadar düştü. Böylece XRP grafiklerinde yeni bir yükseliş trendi potansiyel olarak ortaya çıktı.

XRP Fiyatı Boğa Olacak mı?

XRP fiyatı hala bir daha yüksek bir düşük ve daha yüksek bir yüksek yapmadı. Bu da aslında boğaların yeni bir yükseliş eğilimi başlatmadan önce XRP fiyatını 0,65 dolara itmesi gerektiğine işaret ediyor.

XRP Fiyat Hareketi Tersine Dönebilir mi?

Fiyat düştükçe XRP'nin bir yükseliş eğilimine girmesi bekleniyor. Ancak, mevcut piyasa durumunun bir sonucu olarak bu boğa hareketi kısa ömürlü olabilir. Böyle bir durumda fiyat hem 50 günlük hem de 100 günlük EMA’yı test edebilir. Ya da XRP fiyatı yukarı yöndeki 0,50 doları test etmeden önce 50 EMA’yı hedefleyerek satın alma baskısını artırabilir.

XRP Fiyatı Yükselmek İçin mi Düşüyor?

Mevcut XRP düşüşü ayrıca fiyatın yeni bir düşüş trendine girerek aşağı yöndeki bu hareketine devam etmesine neden olabilir. XRP mevcut fiyatının altına düşerse, 0,40 doların en düşük seviyesini test edecektir.

Her bir kripto para birimi merkeziyetsizlik için çabalarken, Ripple tamamen XRP'ye sahip ve bankalar tarafından benimsenmesini hedefleyen bir kripto para olmak istiyor. Ripple aynı zamanda bir kripto para birimi olduğu kadar bir ödeme ağ geçididir. XRP ise 2012 yılında Ripple Labs tarafından yaratılan kripto para alanındaki öncü altcoinlerden biridir.

Ripple, Chris Larsen ve Jed McCaleb'in buluşudur. Lansmanından dört yıl sonra şirket, XRP'nin volatiliteye rağmen sağlam kalmasını sağlamak için New York'tan BitLicense'i satın aldı.

Bununla birlikte, XRP kripto para türbülansı nedeniyle %21'e yakın değer kaybetti ve hala hıza ayak uydurmak için mücadele ediyor.

xrp
XRP Fiyat Hareketi Tersine Dönebilir mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)