Anasayfa Altcoin XRP Fiyat Tahmini: 2025 Yılında Bu Seviyeye Kadar Yükselebilir!

XRP Fiyat Tahmini: 2025 Yılında Bu Seviyeye Kadar Yükselebilir!

Altcoin

XRP fiyatı 2025 yılında nerede konumlanabilir? Beklentiler neler? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

XRP Fiyat Tahmini: 2025 Yılında Bu Seviyeye Kadar Yükselebilir!
Hızlı İçerik

Popüler bir kripto para birimi analisti, kısa bir süre önce, kripto para biriminin altı aylık grafiğinde oluşan ve olası bir 430,6'yı gösteren yükselen bir üçgene dayanarak, XRP fiyatının yakında önemli bir artış görebileceğini tahmin etti ve 3.74 doları işaret etti.

Yükselen üçgen, teknik analistlerin fiyat hareketlerini tahmin etmek için kullandıkları bir tür grafik modelidir. Fiyatın yüksek noktalarını birleştiren yatay bir çizgi ile fiyatın düşük noktalarını birleştiren yükselen bir çizgiden oluşur. İki çizgi, yukarı veya aşağı fiyat kırılmalarını aramak için kullanılan bir üçgen şekli oluşturur.

Yükselen üçgenler genellikle devam formasyonları olarak görülür, yani fiyatın üçgen oluşmadan önceki trendle aynı yönde devam edeceğini gösterirler.

Analist CoinKid, federal bir yargıcın XRP mutlaka bir menkul kıymet olmadığına karar verdiğini gören yakın tarihli bir karardan yararlanarak, XRP yükselmeye devam edebileceğini öne süren üçgeni yorumladı.

Analist ayrıca altı aylık grafikte potansiyel bir çift dip varlığının altını çizdi ve bu da yükseliş durumunu daha da güçlendirdi. Çift dip paterni genellikle yükselişin tersine döndüğünü gösterir, bu da XRP sağlam bir destek seviyesine ulaşmış olabileceğini ve yükseliş trendinin önünü açmış olabileceğini düşündürüyor.

Topluluk Ne Düşünüyor?

XRP Fiyat Tahmini: 2025 Yılında Bu Seviyeye Kadar Yükselebilir!

Analiz, XRP fiyatının başlangıçta 0,827 dolara sıçradığını görürken, fiyat tahmini kripto para biriminin 2025'te 3,74 dolara sıçradığını görüyor. Analiz, XRP topluluğundan karışık tepkiler aldı.

XRP ve Cardano'ya yatırım yapan kripto para birimi yatırım ürünleri, kurumsal yatırımcıların görünüşe göre geçen hafta Ethereum (ETH) hariç altcoinleri tercih etmesiyle önemli miktarda giriş çekiyor.

Cardano (ADA), Solana (SOL) ve XRP'ye yatırım yapan fonlar, geçen hafta yatırımcılardan 640.000$, 600.000$ ve 500.000$ toplayarak önemli miktarda giriş gördü. Buna karşılık, Ethereum odaklı fonlar 1,9 milyon dolarlık çıkış görürken, Avalanche (AVAX) yatırım fonları 400.000 dolarlık çıkış gördü diyebiliriz.

XRP Fiyat Tahmini: 2025 Yılında Bu Seviyeye Kadar Yükselebilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan