Anasayfa Analiz XRP Fiyat Tahmini: Kasım Ayını Hangi Seviyede Bitirebilir?

XRP Fiyat Tahmini: Kasım Ayını Hangi Seviyede Bitirebilir?

Analiz

XRP fiyatı için sırada ne var? Popüler altcoin Kasım ayını nerede tamamlayabilir? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

XRP Fiyat Tahmini: Kasım Ayını Hangi Seviyede Bitirebilir?

XRP'nin fiyatı yılın başından bu yana %80'in üzerinde arttı. Proje, Ripple'ın SEC (Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) ile olan hukuki mücadelesinde kısmen zafer kazanmasının ardından yeni yatırımcılarda bir artış gördü.

Token, haftalık ve 14 günlük grafiklerde %5, ve %11,6'lık bir düzeltmeyle karşı karşıya kalsa da, hâlâ önceki aya göre %11,7'nin üzerinde yükselişte. Dahası, analistler tokenin yükseliş eğilimini Kasım ayı sonuna kadar sürdüreceğini öngörüyor.

PricePredictions'a göre XRP, 28 Kasım 2023'e kadar 0,6746 dolara yükselebilir. Fiyat artışı, mevcut seviyelere göre yaklaşık %10'luk bir artış anlamına gelebilir. Platform ayrıca tokenin Aralık 2023'e kadar artmaya devam edeceğini öngörüyor.

CoinCodex, XRP 25 Kasım 2023'e kadar mevcut fiyatından yaklaşık %35 artışla 0,8265 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. Ancak platform, kripto paranın fiyatının 30 Kasım 2023'te 0,7521 dolara düşeceğini ve halen mevcut seviyelerin üzerinde olacağını öngörüyor diyebiliriz.

XRP Fiyat Tahmini: Kasım Ayını Hangi Seviyede Bitirebilir?

Ayrıca Changelly'de XRP'de yükseliş performansı bekliyor. Platform, tokenin 24 Kasım 2023'te mevcut fiyat seviyelerinden %33 artışla 0,8128 dolara ulaşacağını öngörüyor. 

XRP Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Her ne kadar birçok analist kriptonun yükseliş görünümünü sürdürmesini beklese de, bir düzeltme ihtimali de mevcut.

Whale Alert verilerine göre, yakın zamanda bilinmeyen bir cüzdan, merkezi bir kripto borsa olan Bitstamp'a 25 milyon token aktardı.

Tokenin borsa hareketi düşüş ihtimalini arttırdığı için bu durum negatif olarak değerlendiriliyor. XRP'lerin Bitstamp'a aktarılması, son fiyat düzeltmesinin arkasındaki neden olabilir ve varlık çok yakında toparlanabilir.

Yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

XRP Fiyat Tahmini: Kasım Ayını Hangi Seviyede Bitirebilir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan