Analizler

XRP Fiyat Tahmini: XRP 1 Doların Üzerinde, SEC Davası Ne Durumda?

Tüccarlar, Ripple Labs ve şirketin yöneticilerine karşı devam eden SEC davası hakkında daha fazla bilgi ararken, Ripple fiyatı bugün de dalgalanıyor. XRP, son birkaç işlem günündeki gibi hala 1 doların biraz üzerinde işlem görüyor. Ayrıca 21 Mayıs’taki en düşük seviyenin yaklaşık %58 üzerinde.

Ripple, son birkaç işlem gününde diğer kripto para birimlerinin gerisinde kaldı. XRP son 24 saat içinde %3,8 artarken, Dogecoin ve Binance Coin gibi diğer kripto para birimleri çift haneli yükseldi.

Ripple tüccarları hala SEC’in Ripple aleyhine açtığı devam eden davaya odaklanıyor. Dünkü dava gelişmelerin SEC yargıçtan soruşturmasına devam etmesi için daha fazla zaman vermesini istedi. Tam olarak SEC, dava hâkiminden hem gerçek hem de bilirkişi sunumu için sürelerini 60 gün daha uzatmasını talep etti.

Ripple Labs, SEC’in 2 buçuk yıldan daha fazla bir süre boyunca kanıt bulmak için çalıştığını söyleyerek bu isteğe karşı geldi. ABD’li düzenleyici ayrıca Ripple Labs’e ve yöneticilerine dava açtıktan sonra yaklaşık 6 ay geçti. Birkaç ay önce davanın yargıcı, SEC’in iki Ripple yöneticisinin banka hesap işlemlerine erişim taleplerini reddetmişti. Peki, Ripple fiyatları için sırada ne var?

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Brezilya SEC’i Binance’ı Engelledi

XRP Fiyat Analizi

XRP Fiyat Tahmini: XRP 1 Doların Üzerinde, SEC Davası Ne Durumda? –

Dört saatlik grafikte XRP fiyatının son zamanlarda dar bir aralıkta olduğunu görünüyor. XRP, 1 Haziran’daki en yüksek seviye olan 1.0972 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkmakta zorlandı. Kripto para ayrıca %38.2 Fibonacci geri çekilme seviyelerinin biraz altında işlem görüyor. Ayrıca fiyat şu anda %38.6 Fibonacci düzeltme seviyelerinin biraz altında.

Bu nedenle, XRP fiyatı yakın gelecekte muhtemelen mevcut aralıkta kalacaktır. 1.0972 dolardaki direncin üzerindeki herhangi bir hareket, piyasada yeterli alıcı olduğu anlamına gelecektir. Fiyat bu seviyenin üzerine çıkarsa, mevcut seviyenin yaklaşık %26 üzerinde olan 1.3146 dolarlık dirence doğru bir ralli olacağın sinyali olacaktır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu