Altcoin Haberleri

XRP fiyatı 0.24 dolara düşerek 0.33 dolardan yatırım yapanları üzdü!

Bitcoin fiyatının düşüşü kripto para piyasasını bozdu. Piyasa hacminden kısa süre içerisinde milyonlarca satış hamlesi ile beraber milyarlarca dolar silindi. Piyasanın giderek kan kaybı yaşadığı bir gece içeriside yatırımcılar panik satışların ellerindeki tek seçenek olduğunu düşündüler ve özellikle kısa vadeli kripto para birimi yatırımcıları ellerindeki tüm kripto paraları çıkardılar.

0.33 dolardan XRP satın alanlar ve 0.48 dolar konusunda fiyatın yükselebilecek olduğunu düşünenler hiç beklemedikleri bir anda fiyatın gerilediğine tanık oldular ve kripto para pazarında ciddi bir düşüş yaşandı. Bitcoin fiyatının yükselişe geçmesi beklenirken düşüşe geçmesi XRP yatırımcılarının da fiyat düşüşlerine bağlı %20 ve üzerinde büyük oranlara varan kayıplar yaşamasına neden oldu. 0.22 dolara kadar gerileyen XRP’de 0.24 dolardan kendisine alıcı bulduğu belirtildi.

XRP fiyatı düşecek mi?

XRP fiyatının düşebilecek olduğu hakkındaki iddialar eğer ki altcoin piyasası ve Bitcoin daha fazla fiyat düşüşleri ile karşılaşmazsa pek fazla mümkün olmayacağından yana. Ancak kripto para birimi yatırımcıları tüm bu dönemde yaşananları göz önüne alırlar ise 0.24 dolar fiyatla kısa vadeli olarak XRP yatırımı yapmaları doğru olmayabilir. XRP yatırımcılarının orta ve uzun vadeli olarak 0.24 dolardan yatırım yapması ise kazançlarını olumlu etkileyebilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Dogecoin’in yıllık getiri oranına inanamayacaksınız!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu