Anasayfa Altcoin XRP Fiyatı Güç Gösteriyor: Bir Sonraki Hedef Hangi Seviye?

XRP Fiyatı Güç Gösteriyor: Bir Sonraki Hedef Hangi Seviye?

Altcoin

Teknik grafikte güç gösteren XRP fiyatı için bir sonraki hedef hangi seviye olabilir? İşte ayrıntılar...

XRP Fiyatı Güç Gösteriyor: Bir Sonraki Hedef Hangi Seviye?

XRP, son zamanlarda teknik grafikte bir miktar güç gösteriyor. XRP fiyatı, yazının hazırlandığı sırada 0,55 doların üzerinde işlem görüyor ve 0,60 dolar seviyesine ulaşmayı hedefliyor.

Bir önceki hafta XRP fiyatı, 0,600 dolarlık direnci aşmak için başka bir çaba içerisine girdi. Ne yazık ki XRP/USD işlem çifti, 0,585 dolar seviyesini aşmakta zorluklarla karşılaştı ve bu da düzeltici bir harekete yol açtı.

Bu geri çekilme, fiyatın 0,572 dolar ve 0,565 dolar destek seviyelerinin altına düştüğüne tanıklık etti. Bununla birlikte boğalar aktif kaldı, daha fazla düşüşü önledi ve 0,532 dolar civarında destek oluşturdu.

Yaklaşık 0,5316 dolarlık bir dip seviyeye ulaşıldı. Son kayıpları konsolide eden XRP fiyatı, şu anda 0,540 doların üzerinde işlem görüyor. 

Sonraki önemli direnç seviyesi 0,565 dolar civarında bulunuyor. Ana direnç seviyesi ise 0,565 dolar civarında yer alıyor. Bu bölgenin kararlı bir şekilde geçilmesi, potansiyel olarak güçlü bir yukarı doğru dalgalanmayı tetikleyebilir.

Aşağı yönde ilk destek 0,5440 dolar seviyesinin yakınında ortaya çıkıyor. Ayrıca, dört saatlik XRP/USD grafiğinde 0,5440 dolar civarında destek sunan önemli bir yükseliş eğilimi çizgisi oluşuyor. 

Sonraki ana destek 0,532 dolar seviyesinde yer alıyor. Daha fazla aşağı yönlü ivme, fiyatı 0,52 dolar seviyesine doğru çekebilir. Bunun altında fiyat, kısa vadede 0,505 dolarlık destek bölgesini bile test edebilir.

XRP Fiyatı Güç Gösteriyor: Bir Sonraki Hedef Hangi Seviye?

Uphold'un 1,000 Dolarlık Fiyat Tahmini

Geçtiğimiz hafta Ripple, platformdaki altyapıyı ve güvenliği geliştirmek için Uphold ile bir ortaklığa girdi. Şu anda önemli bir ortaklıkla ilgili güçlü söylentiler dolaşıyor ve Uphold'un "XRP'nin potansiyel olarak 1.000 dolara ulaşmasıyla" ilgili önceki tartışmalarıyla birleştiğinde, yukarıda bahsedilen ortaklığa katılımları hakkında sorular ortaya çıkıyor.

Uphold, başlangıçta bu tartışmaları X Post aracılığıyla başlattı ve XRP topluluğundan XRP'nin gelecekteki değerine ilişkin istek ve beklentileri hakkında fikir aldı. Buna yanıt olarak XRP'nin bazı coşkulu destekçileri, XRP'nin fiyatının 1.000 doları aşması yönündeki umutlarını dile getirdiler.

Uphold, şu soruyu sorarak bu iyimser yanıtlarla tutarlı bir şekilde etkileşime girdi: "XRP 1.000 dolara ulaşırsa ne gibi adımlar atarsınız?" Bu etkileşimler, Uphold'un XRP topluluğuyla aktif olarak etkileşim kurmasının ve bu dijital varlığı çevreleyen heyecanı artırmasının bir yoluydu.

Uphold'un XRP topluluğuyla önceki etkileşimleri, XRP'ye yönelik olumlu düşüncelerine işaret ediyordu. Topluluk, bu tartışmaları yükseliş eğiliminin potansiyel işaretleri ve XRP'nin gelecekteki olasılıklarının araştırılması olarak yorumladı.

XRP topluluğunun bazı üyeleri, Uphold'un daha önceki paylaşımlarının, XRP ile ilgili gelecek ortaklıklar veya gelişmeler hakkında gizli mesajlar içerebileceğini düşündükçe spekülasyonlar ivme kazandı.

Kaynak: CoinGape

XRP Fiyatı Güç Gösteriyor: Bir Sonraki Hedef Hangi Seviye? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Rehber Dilara Avcıoğlu