Altcoin Haberleri

XRP fiyatı son gelişmelerden sonra darbe alabilir!

XRP fiyatı son zamanların en büyük tehditleri ile karşı karşıya. Kripto para biriminin fiyatında son zamanlarda şirket Ripple’in satışlarından ötürü bir takım sorunlar yaşandı ve bu konuda bazı XRP yatırımcıları satış tehdidini ortay atmaya başladı. XRP’lerini elden çıkaracakları ve bu konuda hiçbir geri adım atmama gibi bir durumları olduğunu iddia eden yatırımcıların ardından fiyat bugün %2 oranında düşüşe geçti. Yatırımcılar hiç olmasa bile Ripple 500 milyon XRP sattı ve bunun değeri tam 135 milyon dolardı. 135 milyon dolarlık bir kripto para satışından sonra kripto para piyasasında düşüş olması ve en azından XRP için fiyat düşüşlerinin olması normal karşılanıyor.

Fiyat düşüşü beklentisi

0.3507 $, 0.3331 $, 0.3122 $, 0.2923 $, 0.2846 $ ve 0.2692 $ arasında oluşan köprü sonrasında kısa ve orta vadede XRP fiyatında daha büyük düşüşlerin yaşanabileceği ve bu düşüşlerin yatırımcıların büyük oranlardaki satış hamleleri ile desteklenirse çok fazla sayıda yatırımcının XRP satın almaktan vazgeçip farklı kripto paralara başta da Bitcoin’e yönelebileceğini gösteriyor.

XRP fiyatının düşecek olduğunu ifade eden analistler ise son dönemde XRP yatırımcılarının daha dikkatli olmalarını ve kripto para fiyatını daha sıkı takip etmelerini ve XRP konusunda beklentilerini düşük tutmalarını önerdi.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu