Altcoin Haberleri

Xrp Hız Kesmiyor!

Dijital para piyasasının son dönemde en ilgi çekici varlığı diyebiliriz onun için. Hatta sansasyonel olduğunu söylemek de mümkün ve birçokları da onu bu şekilde tanımlıyor. Peki Xrp’de neler oluyor? Gelin hep birlikte son hareketliliğe göz atalım ve sizleri de bilgi sahibi yapmaya çalışalım.

Son 24 saatlik süre zarfında yine bir yükselişe imza attı ve hatrı sayılır bir fırlama yaşadı diyebiliriz. %17.38’lik yükseliş, gözeri bir kez daha XRP’ye çevirmemize neden oldu. 19 Nisan tarihine fiyatına bakıldığında 1.41 Dolar seviyesine ulaştığını da yine net bir şekilde görebiliyoruz.

Bitcoin ışında konuşacak çok fazla para birimi var ve aslında piyasayı detaylı bir şekilde araştırdığınızda sizler de bu paraları kolayca keşfedebilirsiniz. Yatırımcılar güne güzel başladı ve sabah saatlerinde Xrp büyük bir sıçrama ile onları karşıladı.

XRP, Sosyal Medya desteği ile de Büyüyor

Ona güvenenlerin sayısı bir hayli fazla. An itibarıyla Twitter hesaplarına bakıldığında 1.442.436 takipçiye sahip olduklarını görebiliyoruz. Milyonlarca insanın yakından takip ettiği para birimi ile sizler de ilgilenebilir ve en azından fikir edinebilirsiniz. Reddit abone sayısına bakıldığında ise 291.505 kişilik bir topluluk karşımıza çıkıyor. Bu rakam da gerçekten az değil ve RP gibi bir varlık bunu fazlasıyla hak ediyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Altcoin Fiyat Analizi Cardano, IOTA ve Dash: 2 Temmuz 2020

Ripple SEC davası boyunca XRP’ye güvenenlerin sayısı her geçen gün azaldı diyebiliriz ve aslında yatırımcılar bu konuda haklıydı. Ancak onu yalnız bırakmayanlar da oldu ve sosyal medya hesaplarına bakıldığında bunu daha net bir şekilde görebiliyoruz.

Bunun dışında hali hazırda XRP’nin büyük patlama yaşayacak varlıkların başında geldiğini dile getirenler de var. Az önce de ifade ettiğimiz gibi bu piyasada yalnızca bitcoin ya da Ethereum yok! Xrp gibi varlıkları da yakın takibe almak gerekiyor. Kalabalık bir borsadan söz ediyoruz ve kazanmak için araştırmalarınızı daha detaylı bir seviyeye taşımanız gerekiyor. XRP ile tanışmanızı isteriz ve bu tanışma öyle ümit ediyoruz ki sizlere de kazanç sunuyor olacaktır. 

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu