XRP/LTC Güncel Fiyat Analizi, Hangisi Alınır?

1 Dakikada Okunabilir


Ripple (XRP), 9 Haziran’da simetrik üçgenden ayrılarak yeni bir talep oluşmasında etkili oldu. Bu paternin parçalanması, 0.26741 dolar hedef hedefi ile yakından alakalı görünümdedir. Ancak, boğalar şu anda fiyatı üçgene geri itmeye çalışıyorlar ve başarılı olurlar ise, bu bir ayı tuzağı olarak kabul edilebilir.

Fiyat üçgene geri dönmezse, geri dönüp 0.35660 $’lık bir sonraki kritik desteğe düşüş yaşaması an meselesi veya saatlik bir olay için bile olsa gerçek olma potansiyeli eğilimindedir. Bu seviyede güçlü alımlar bekliyoruz ancak bu destek son derece kritik bir seviyeye işaret etmektedir.

XRP / USD paritesi, simetrik üçgenin trend çizgisinin üzerine çıkıp yükselirse, düşüş beklentisini hemen geçersiz kılabilir ve Ripple (XRP) fiyatında belirgin bir fiyat ve piyasa hacmi artışı olmasında etkili olabilir. Bu, üçgenin içindeki kalış süresini uzatacaktır. Görünüm noktasında bugün 20 günlük EMA ve RSI orta noktaya yakın bir konsolidasyona işaret ediyor.

Ripple (XRP) alınır mı, yoksa beklemek mi gerekir? Bu konu yatırımcıların kendi kararını kripto para piyasasına göre verecek oldukları bir karar olmalıdır.

LTC / USD

Litecoin (LTC) fiyatı ve piyasa hacmi bugün yükseliş eğilimindedir. Fiyat yükselen kanalın direnç çizgisinden çıkmaya ve sınırlarını yeniden zorlamaya çalışmakla meşgul olmakta. Litecoin (LTC) fiyatı 158.91 $ seviyesindeki hedefine doğru yükseliş görmesi belirli etkenler sayesinde yakın zamanda mümkün olabilir. Bu seviye geçilirse, izlenecek bir sonraki seviye 184.7940 $’dır.

Boğalar fiyatı kanalın üzerine çıkarmayı başaramazlar ve başarısız kalırlar ise bunun kritik bir düşüş belirtisi göstermesine sebep olabileceği bilinerek hareket edilmelidir.  LTC / USD 91 dolarlık kritik destek seviyesinin altına iner ise ciddi fiyat düşüşlerinin oluşması mümkün olabilir.


error: Kopyalama Engellendi!