Altcoin Haberleri

XRP piyasa hacmi 2 milyar dolar değer kazandı, ETH 10 milyar doları gördü!

ABONE OL:

XRP’nin piyasadaki hacmi sürekli bir düşüş, bir yükseliş eğiliminde olduğundan yatırımcılar, piyasada olan biten konusunda ne yapacak oldukları ve nasıl karar alacaklarını belirlemeden önce piyasa hacmine bakıyorlar. Bitcoin Cash hard forkundan hemen sonra başlayan piyasadaki aşırı düşüşlerin etkisinden dolayı yatırımcılar büyük zararlar gördü ve hala bu zararları atlatmak mümkün olmadı.

Akşam saatlerine doğru tam 2 milyar dolar değer artışı sonunda Türkiye saati ile 22.00’da günü 15.1 milyar dolar ile bitirmeye hazırlanan XRP piyasa hacmi 2 milyar dolar değer artışı yaşarken Ethereum ise bir altında 10.9 milyar dolara kadar yükselebildi. Henüz ETH ve XRP arasında olan piyasa hacmi farkının ETH tarafından geçilmesi mümkün olarak görülmezken, ETH’nin piyasa hacmindeki düşüşlerinin etkisinden dolayı koin sahipleri ne yapacak oldukları ve nasıl karar verecek olduklarına karar vermekte biraz daha fazla zorlandılar.

ETH, 2. sıranın en büyük kripto para birimi iken, bir anda yaşanan düşüşler sonrasında 3. sıraya düşmesi ve 3. sırada olan XRP’nin ise 2. sıraya yükselmesi yatırımcılar açısından çok fazla ilgi çeken ve piyasada kafa karışıklığına sebep olan bir gelişme olarak görüldü.

XRP ve ETH arasında yaşanan piyasa hacmi oranı farklılığı sayesinde yatırımcılar eth’ye olan güvenlerini kaybetme noktasına geldiler, 6 milyard olara kadar düşebilecek potansiyelde olduğunu gösteren eth’ye oranla xrp ise 8 milyar dolar seviyesi ve civarında seyretmekte. henüz bitcoin ise 60 milyar dolar piyasa hacminin üzerinde seyrediyor.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ledger'den Yeni Kripto Paralar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu