Altcoin Haberleri

XRP, SEC çekimine karşı geliyor: Fiyat 0.70 doları geçti!

ABONE OL:

Ripple (XRP) koordineli bir satın alım ile bugün son 3 yıl içinde günlük olarak görülen en büyük yükselişini kaydetti.

Kenetic Capital kurucusu Jehan Chu:

Geleneksel kripto para pompalama grupları WallStreetBets tarafından gaza geldi ve WallStreetBets’e benzer bir şey yapıyorlar.

Geçtiğimiz cumartesi günü XRP son haftalardaki Gamestop hisse senedine benzer gibi yükseliş hareketi başlattı. Ripple (XRP) son 24 saat içinde %46.32 ve son 7 gün içinde %159.28 yükseldi. Yine de Ripple 4 Ocak 2018’de 3.84 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden %80’in üzerinde geride.

https://www.tradingview.com/symbols/XRPUSD/

Dikkat! Ripple (XRP) koordineli bir şekilde satın alınıyor

Ripple (XRP) fiyatı son 2-3 gün içinde büyük ihtimalle Buy & Hold XRP adlı bir kripto para Telegram grubu tarafından pompalanıyor. Bu grubun kurulma tarihi ise sadece 3 gün öncesine dayanıyor. Ayrıca Buy & Hold Telegram grubu kurulmasından sonraki 24 saat içinde sohbet uygulamasının 200.000 üye sınırına ulaştı. Bu yüzden aynı grup aynı amaç ile başka bir grup açtı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Sıcak gelişme: Ripple XRP 0,90 dolara yükseldi! Yükseliş devam edecek mi?

Kenetic Capital kurucusu Jehan Chu:

Geleneksel kripto para pompalama grupları WallStreetBets tarzı topluluk pompalama örneği ile gaza geldi ve şu anda dikkatlerini Dogecoin’den çekerek XRP’ye yönlendiriyor.

Kripto paralarda pompalama ve satma taktikleri bilinmedik bir şey değildir. Özellikle XRP’nin güçlü bir yatırımcı tabanı vardır. Yine de XRP’nin yatırımcı grubu büyük ihtimalle finansal dünyada geçtiğimiz haftanın konuşma odağı olan WallStreetBets ile gaza gelmiş gibi duruyor. Duymayanlar için geçen hafta WallStreetBets adlı bir Reddit forumu Gamestop hisselerini shortlayan büyük risk fonlarına karşı gelerek toplu bir şekilde GME hisse senedi satın aldı ve aldıkları hisse senetlerini satmayı reddetti. Bu yöntem ile GME hisselerini shortlayan risk fonları büyük miktarda zarara girdi.

Pompalama grupları kripto paralara geri döndü

Geçen hafta GME hissesi %400 oranında değer kazandı. Dogecoin ise XRP fiyatı pompalanmadan önce %800 oranında değer kazandı. Bu verilere göre geleneksel piyasalara zor zamanlar yaşatan toplu alım taktikleri kripto paralara geri dönüyor.

Buy & Hold XRP grubunun XRP fiyatını ne kadar pompalayacağını sadece zaman gösterebilir. Şu anda XRP dolardan ve Türk lirasından işlem görüyor. Ayrıca XRP fiyatının ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun Ripple’a ve Ripple’ın 2 en büyük yöneticisine açtığı davadan sonra 0.20 doların altına gerilemesi unutulmamalıdır.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu