Kripto Para Haberleri

XRP, SEC Davasında Bir Adım Önde

Alt koin piyasasındaki hareketlilik hız kesmeden devam ediyor. Ripple’ın, dava sürecinde yeni ve güçlü bir rapor sunması ile birlikte davada bir adım öne geçtiği ve aklanmak adına hamle yaptığını belirtmekte fayda var. İşte bu hamle XRP fiyatını da doğrudan etkiledi. 20 Mart sonrası XRP yükselişine göz atıldığında bir gün içerisinde %9.4 gibi bir artışa tanıklık ediyoruz.

Bugüne karda yaşanan bir günlük süreçteki en büyük ve en etkileyici artış diyebiliriz. XRP hali hazırda direnişini sürdürüyor ve bazılarının piyasada olmayacak diyerek karaladığı alt koin, yükselişi ile birlikte yatırımcılarının yüzünü bir kez daha güldürmeyi başardı.

Yakın gelecekte neler olacağını bizler de en az sizin karda büyük bir merakla beliyoruz. Dava devam ederken Ripple’ın güçlü hamlelerini de es geçmemek gerekiyor ve avukat sayısı da arttırılmış durumda. Hali hazırda binlerce yatırımcı, bu davayı ripple’ın kazanacağını ön görüyor ve iddia ediyor.

XRP Güncel Fiyatı

ripple-ve-sec
XRP, SEC Davasında Bir Adım Önde 2

Şu anda XRP [cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”XRP~USD” markup=”{price}” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”] Dolar seviyesinde ve hali hazırda devam eden bir yükseliş eğilimi ile karşımıza çıkıyor. Yeni dönem onun yılı olabilir ve dava sonuçlandığı takdirde XRP’yi çok daha sık konuşuyor olabiliriz. Yatırımcıların büyük bir kısmı olumsuz bir bakış açısına sahip iken şimdilerde meydana gelen bu yükseliş, biraz olsun piyasayı da hareketlendirmiş oldu.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Sıcak gelişme! Bitcoin'in yükselişi altcoinleri zorda bırakıyor!

Bu arada yazımızın başında da dile getirdiğimiz gibi bir gün içerisindeki en büyük yükseliş ve bu yükseliş ile birlikte sabırlı yatırımcılar da güzel paralar kazandı diye düşünüyoruz. Ripple üzerindeki ciddi ve büyük baskıyı artık hepiniz çok iyi biliyorsunuz ve bir dönem bunun üzerine çok sayıda haber yaptık ve paylaştık.

Şimdilerde sunulan rapor doğrultusunda Ripple yeni bir hamle yapmayı başarmış durumda ve bu hamle ile birlikte beklenen yükseliş de gerçekleşti. Hali hazırda devam eden yükseliş eğilimi ile birlikte Ripple’ın piyasa değeri de belli oranda arttı ve aslında listedeki yerini de bir hayli güçlendirdi diyebiliriz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu