Anasayfa Altcoin XRP Sektörü Çalkaladı: SHIB Yanma Oranı Rekor Seviyede Arttı!

XRP Sektörü Çalkaladı: SHIB Yanma Oranı Rekor Seviyede Arttı!

Altcoin

Yakın bir tarihte paylaşılan verilere göre, Shiba Inu'nun (SHIB) yakma oranı %2.057,94 oranında arttı. İşte tüm detaylar...

XRP Sektörü Çalkaladı: SHIB Yanma Oranı Rekor Seviyede Arttı!

Shibburn'e göre Shiba Inu'nun (SHIB) yanma oranı %2.057,94 arttı. Yakma izleyicisine göre, en büyük yakıcı, son 24 saat içinde ölü cüzdana 31,7 milyon Shiba Inu (SHIB) tokeni gönderdi. Yakmalardaki ani artış, artan ağ etkinliğinden veya dün çok az sayıda tokenin yakılmasından kaynaklanıyor olabilir.

Shiba Inu'nun yanma oranı artışına SHIB fiyatlarındaki artış da eşlik ediyor. Ancak, mevcut piyasa rallisinden yanıklar sorumlu değildir. Bir ABD mahkemesinin XRP'nin menkul kıymet olmadığına karar vermesi, kripto para endüstrisini çılgına çevirdi. Token, son 24 saatte %66,5 oranında ralli yaparak liderliği Bitcoin'den (BTC) uzaklaştırdı. Shiba Inu (SHIB), son 24 saatte %5,2 ve haftalık grafiklerde %9,1 artışla XRP dalgasını sürüyor.

XRP Sektörü Çalkaladı: SHIB Yanma Oranı Rekor Seviyede Arttı!

Shiba Inu Fiyatı Dirençle Karşılaşmaya Devam Ediyor!

Mevcut ralliye rağmen, Shiba Inu (SHIB) 0.000008$ seviyesini geçmek için mücadele etti. Bugün erken saatlerde seviyeyi kısa bir süre geçmesine rağmen, takip edemedi. Görünüşe göre token bu seviyede ağır bir dirençle karşılaşıyor.

XRP Sektörü Çalkaladı: SHIB Yanma Oranı Rekor Seviyede Arttı!

IntoTheBlock'tan alınan verilere göre, SHIB'in mevcut fiyatının hemen altında 24 trilyon SHIB tokeni satın alındı. Bu nedenle Shiba Inu'nun (SHIB) buradan devam etmesi veya yukarıya doğru hareket etmesi büyük önem taşımaktadır. SHIB'in fiyatı mevcut seviyelerin altına düşerse, artan satış baskısı ile karşılaşabilir ve bu da felaketle sonuçlanabilir.

Piyasadaki olumlu havaya rağmen Shiba Inu'nun (SHIB) 0.000008$'ı geçememesi göz önüne alındığında, SHIB fiyatlarının doğru yönde bazı gelişmeler olana kadar durgun kalabileceğine dair sinyaller. Shibarium lansmanı, SHIB'in fiyatını ileriye taşıma potansiyeline sahiptir, ancak ağ için kesin bir lansman tarihimiz yok. Basın zamanında Shiba Inu (SHIB), saatte herhangi bir değişiklik olmaksızın 0,00000790$'dan işlem görüyordu.

XRP Sektörü Çalkaladı: SHIB Yanma Oranı Rekor Seviyede Arttı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
SEC'in Gönderdiği Wells Bildirimi (Wells Notice) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar