Anasayfa Altcoin XRPL, Değişikliği Duyurdu: Projeye Yeni Bir Boyut Getirebilir!

XRPL, Değişikliği Duyurdu: Projeye Yeni Bir Boyut Getirebilir!

Altcoin

XRP Ledger (XRPL), kendi AMM'sini tanıtarak önemli bir değişikliğe imza atmaya hazırlanıyor.

XRPL, Değişikliği Duyurdu: Projeye Yeni Bir Boyut Getirebilir!

XRP Ledger (XRPL), sahiplerinin ağ ile etkileşim şeklini tamamen değiştirebilecek olan kendi "otomatik piyasa yapıcısı"nı (AMM) tanıtmak üzere. XLS-30D olarak adlandırılan değişiklik, projeye yepyeni bir boyut getirebilir.

XRPL'ye bir AMM'nin eklenmesi, ağ için son derece faydalı olabilir. Bu, token ve diğer varlıklar için likiditeyi destekleyecek ve kullanıcıların çeşitli yatırım seçeneklerini keşfetmelerine olanak sağlayacak. Bununla birlikte en büyük avantajlardan biri, XRP sahipleri için pasif gelir elde etme fırsatı olabilir.

XRP topluluğu üyesi Panos'a göre; holder'lar, ilk kez zincir üstü gelir elde edebilecekler. 

Topluluk üyeleri, AMM üzerinde likidite sağlayıcı olarak hareket edebilir ve karşılığında LPToken kazanabilirler. Holder'lar, ayrıca birden fazla havuzda arbitraj fırsatları yoluyla pasif gelir elde edebilirler.

Avantajlarına rağmen, bir AMM'yi tanıtmak için yapılan değişikliğin şu anda geliştirme aşamasında olduğu ve henüz aktif olmadığı unutulmamalıdır.

XRPL, Değişikliği Duyurdu: Projeye Yeni Bir Boyut Getirebilir!

XRPL, Xahau ile Ortaklık Kurdu

XRPL, aynı zamanda Xahau Ledger ile yeni bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Xahau, akıllı sözleşmeler için özel olarak yapılmış bir yan zincir görevi görecek.

Ortaklık, projenin ekosistemini daha da güçlendirmeyi amaçlıyor. Bu hamle, kriptonun daha fazla perakende olarak benimsenmesine yönelik bir adımdır.

Xahau, Xahau XRP (XRP+) adı verilen kendi yerel tokenine sahip olacak. Token, akıllı sözleşmeleri güçlendirirken doğrulayıcıları da teşvik etmeyi amaçlayacak. 

Token, işlemleri ve ağ hizmetlerini de kolaylaştıracak. Bununla birlikte token, doğrulayıcılar ve stakeholder'lar arasında dağıtılacak olan 600 milyonluk bir başlangıç arzına sahip olacak.

XRP fiyatı, son 24 saatte yüzde 0,4 artış yaşadı ve yazının hazırlandığı sırada 0,518490 dolardan işlem görüyor. Ortaklığın duyurulmasının, token fiyatının bir miktar yükselmesiyle bir ilgisi olup olmadığı belli değil.

XRPL, Değişikliği Duyurdu: Projeye Yeni Bir Boyut Getirebilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan