Anasayfa Altcoin Yapay Zekâ: Ethereum, 31 Ağustos'ta Bu Fiyatta Olacak!

Yapay Zekâ: Ethereum, 31 Ağustos'ta Bu Fiyatta Olacak!

Altcoin

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH), yapay zekânın tahminine göre 31 Ağustos 2023'te bu fiyatta olacak...

Yapay Zekâ: Ethereum, 31 Ağustos'ta Bu Fiyatta Olacak!
Hızlı İçerik

Başlangıcından bu yana sekiz yıllık olağanüstü bir yolculuğun ardından Ethereum (ETH), piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimi olarak kararlılığını koruyor. Esnek blockchain altyapısı, merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarından güçlü tedarik zinciri sistemlerine kadar çok sayıda uygulamanın temelini oluşturmaya devam ediyor. Ayrıca, Hisse Kanıtı (Proof-of-Stake, PoS) fikir birliği modeline geçiş, ölçeklenebilirlik endişelerini ve çevresel etkiyi ele alma konusunda umut vaat ediyor.

Şu anda, Ethereum (ETH), geçen hafta sıkı bir konsolidasyon ile karakterize edilen son ticaret faaliyeti göz önüne alındığında, 1.900$ seviyesinde çok önemli bir kilometre taşını izliyor. Bunun ışığında, Ağustos ayı sonuna kadar dijital varlığın potansiyel değerini değerlendirmek için son teknoloji makine öğrenimi algoritmalarının gücünden yararlanan PricePredictions.com'daki yaygın olarak kullanılan fiyat tahmin aracından içgörüler aradık.

Araçtan elde edilen dikkate değer bulgular, 31 Temmuz'da alınan verilere göre, 31 Ağustos 2023'te Ethereum (ETH) için öngörülen işlem fiyatının 1.785$ olduğunu gösteriyor.

Yapay Zekâ: Ethereum, 31 Ağustos'ta Bu Fiyatta Olacak!

Yukarıdaki tahmin, Hareketli Ortalama Yakınsama Sapma (MACD), Göreceli Güç Endeksi (RSI), Bollinger Bantları (BB) ve daha fazlası dahil olmak üzere birkaç temel teknik göstergeye dayanmaktadır.

Ethereum (ETH) Fiyat analizi

Ethereum (ETH) şu anda 1.866 dolardan işlem görüyor ve gün için %0,4'lük marjinal bir düşüş yaşıyor ve önceki hafta boyunca gözlemlenen benzer bir trendi yansıtıyor.

Kripto para birimi, daha fazla düşüş hareketini önlemek için gerekli olan 1.811$'lık bir destek seviyesiyle karşılaşırken, potansiyel yukarı yönlü dalgalanmalara karşı bir engel görevi gören 1.926$'lık dirençle karşı karşıya. Özellikle Ethereum (ETH), 200 günlük basit hareketli ortalamasının (SMA) üzerinde konumlanıyor ve bu da fiyat hareketinde uzun vadeli olumlu bir eğilim olduğunu gösteriyor.

Yapay Zekâ: Ethereum, 31 Ağustos'ta Bu Fiyatta Olacak!

Son 30 gün içinde Ethereum (ETH), zamanın %40'ını temsil eden yalnızca 12 yeşil güne tanık oldu ve bu dönemde nispeten ılımlı bir yükseliş ivmesi olduğunu gösteriyor.

Analize daha fazla içgörü ekleyen 1 haftalık teknik analiz (TA), Ethereum'a (ETH) karşı karışık bir duygu sergiliyor ve özetlerinde 10'luk 'tarafsız' bir derecelendirme öneriyor. Bu, şu anda 2'de 'sat' bölgesinde bulunan osilatörlerden türetilmiştir ve varlığın fiyat hareketinin dengeli bir görünümünü ima eder. Ek olarak, Hareketli Ortalamalar (MA), 10'da bir 'satın al' sinyali sergileyerek Ethereum'un (ETH) gelecekteki performansı için bazı olumlu görünümleri pekiştiriyor.

Yapay Zekâ: Ethereum, 31 Ağustos'ta Bu Fiyatta Olacak!

Bu göstergeler ve daha geniş piyasa bağlamı göz önüne alındığında, Ethereum (ETH) analistlerden ve tüccarlardan olumlu görüşler alıyor gibi görünüyor ve bu da fiyatların daha fazla değer kazanma potansiyeline işaret ediyor.

Kaynak: Finbold

Yapay Zekâ: Ethereum, 31 Ağustos'ta Bu Fiyatta Olacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar