Anasayfa Altcoin Yapay Zekâ Girişimi, Shiba Inu Fiyatını Nasıl Etkileyebilir?

Yapay Zekâ Girişimi, Shiba Inu Fiyatını Nasıl Etkileyebilir?

Altcoin

Shiba Inu ekibinin üzerinde çalıştığı yapay zekâ girişiminin SHIB fiyatı üzerindeki etkisi nasıl olabilir? İşte ayrıntılar...

Yapay Zekâ Girişimi, Shiba Inu Fiyatını Nasıl Etkileyebilir?

Shiba Inu (SHIB) baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, ekibin "gizli ve o kadar da gizli olmayan" bir AI (Yapay Zekâ) girişimi üzerinde çalıştığını açıkladı.

SHIB ekibi, son girişimi için Bad Idea AI ile iş birliği içinde çalışıyor. AI firması, Kusama'nın mesajının ekran görüntüsünü X (eski adıyla Twitter) hesabından paylaştı.

Fakat Kusama, girişim hakkında herhangi bir ayrıntı vermedi. Pek çok kişi, yeni yapay zekâ projesinin masaya ne getireceğini ve Shiba Inu ekosistemine nasıl fayda sağlayacağını merak ediyor.

X biyografisine göre Bad Idea AI, "ilk gerçek AI meme tokeni" olduğunu iddia ediyor. Token; blockchain teknolojisini, yapay zekâyı ve DAO'ları birleştiriyor.

SHIB Fiyatı 0,01 dolara ulaşacak mı?

Yapay Zekâ Girişimi, Shiba Inu Fiyatını Nasıl Etkileyebilir?

Yapay zekâ heyecanı bitmekten çok uzak. ChatGPT, son teknoloji ürünü yetenekleriyle internet deneyiminde açıkça devrim yarattı.

Yapay zekânın, insanlığın geleceğinde hayati bir rol oynaması bekleniyor. Bu nedenle, Shiba Inu ekibinin yapay zekâ alanına girerek rekabette bir adım önde olmaya çalışması muhtemeldir.

Fakat Shiba Inu'nun yapay zekâ girişimlerinin neye benzediği hakkında henüz hiçbir şey bilmiyoruz. Ekibin bir AI meme tokeni ya da SHIB ekosistemi için bir AI yardımı üzerinde çalışıyor olması mümkündür.

Ne olursa olsun bir yapay zekâ koluna sahip olmak, SHIB topluluğu için faydalı olabilir. Yapay zekâ, Shiba Inu'nun büyüyen topluluğunun yönetiminde hayati bir rol oynayabilir ve SHIB tokenlerinin yakılmasına da yardımcı olabilir. Bu, SHIB'in fiyatını yeni zirvelere taşımaya önemli ölçüde yardımcı olabilir.

Bununla birlikte bu yeni girişimin tam olarak nasıl sonuçlanacağını söylemek için henüz çok erken. Shibarium lansmanı, kripto endüstrisinde en çok beklenen lansmanlardan biriydi. Fakat SHIB'in fiyatını yükseltmek için fazla bir şey yapmadı.

Aynı durum SHIB'in yapay zekâ planları için de geçerli olabilir. SHIB fiyatı son 24 saatte yüzde 0,1 düşüş yaşadı ve şu anda 0,00000721 dolardan işlem görüyor.

Yapay Zekâ Girişimi, Shiba Inu Fiyatını Nasıl Etkileyebilir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik