Anasayfa Altcoin Yapay Zekâ: Shiba Inu, 2024 Ocak'ta Bu Fiyatta Olacak!

Yapay Zekâ: Shiba Inu, 2024 Ocak'ta Bu Fiyatta Olacak!

Altcoin

Shiba Inu (SHIB), 3 ay içinde ne kadar yükselebilir? İşte yapay zekânın 2024 Ocak ayı fiyat tahmini...

Yapay Zekâ: Shiba Inu, 2024 Ocak'ta Bu Fiyatta Olacak!

Shiba Inu (SHIB) 2 yılın en düşük seviyesine gerilemiş durumda ve bir süredir bu seviyelerde dolaşıyor. Shiba Inu (SHIB) bu noktaya Temmuz 2021'de ulaştı ve köpek temalı token artık listelerde ilk sıraya geri döndü. 

2023 yılı, Shiba Inu (SHIB) için zorlu geçecek, çünkü token altı ay boyunca aralıksız düşüş yaşadı. Shiba Inu (SHIB), bu yılın ağustos ayında Shibarium katman-2 (L2) ağının lansmanına rağmen fiyatta artış sağlayamadı.

Peki Shiba Inu (SHIB) 2023'te zayıf bir performans sergilediğine göre gelecek yıl 2024'te kaderi değişecek mi? İşte Shiba Inu'nun (SHIB) Ocak 2024 başı fiyatının ne olabileceği:

Shiba Inu Fiyat Tahmini: SHIB'in Ocak 2024'teki Fiyatı Ne Olabilir?

Önde gelen zincir içi metrikler ve fiyat tahmin firması CoinCodex, Shiba Inu'nun (SHIB) Ocak 2024 başı fiyatını tahmin etti. CoinCodex, yapay zekâyı (AI) kullanan ve hareketleri tahmin eden, makine öğrenimi ve algoritma tabanlı bir fiyat göstergesidir. 

Bir tokenin Hareketli Ortalamasını (MA), Göreceli Güç Endeksini (RSI), Hareketli Ortalama Yakınsama Sapmasını (MACD), Bollinger Bantları (BB) ve diğer göstergeleri hesaplar. Şimdi de AI, 1 Ocak 2024 için Shiba Inu (SHIB) fiyatını tahmin etti. Makine öğrenimi algoritması, Shiba Inu'nun (SHIB) fiyatının 1 Ocak 2024'te 0,000007629$ olabileceğini öngördü.

Yapay Zekâ: Shiba Inu, 2024 Ocak'ta Bu Fiyatta Olacak!

Bu, bugünden itibaren yaklaşık %10'luk bir artış ve yatırım getirisi (ROI) anlamına geliyor. Öngörüye göre Shiba Inu (SHIB), önümüzdeki üç ayda beşinci 'sıfırını' silmeyebilir. Gelişme, yatırımcıların sabrını test ediyor çünkü bir avuç dolusu hevesle 0,01$ seviyesine ulaşmayı bekliyor. Shiba Inu (SHIB) ayrıca Ekim 2021'de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616$'dan %93'e yakın düşüş yaşadı.

Yapay Zekâ: Shiba Inu, 2024 Ocak'ta Bu Fiyatta Olacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan