Anasayfa Analiz Yapay Zekâ: Solana (SOL) 30 Nisan'da Bu Fiyatta Olacak!

Yapay Zekâ: Solana (SOL) 30 Nisan'da Bu Fiyatta Olacak!

Analiz

Ay boyunca bir değer kaybı yaşayan Solana (SOL), yapay zekânın tahminine göre 30 Nisan 2023'te bu fiyatta olacak...

Yapay Zekâ: Solana (SOL) 30 Nisan'da Bu Fiyatta Olacak!
Hızlı İçerik

Mart ayında Bitcoin (BTC) ve Ethereum'un (ETH) olumlu performansına rağmen, bir zamanlar "Ethereum (ETH) katili" olarak lanse edilen Solana (SOL), ay boyunca marjinal bir değer kaybı yaşadı.

Nisan ayına girerken, Solana (SOL) fiyatı nispeten durgun kaldı, dijital varlık geçen hafta kısa bir süre için 1,42$'a ulaştı, %0,41'lik yetersiz bir artışı temsil etti ve dar bir fiyat aralığını sürdürdü. Yatırımcılar, özellikle FTX'in çöküşüyle ilgili tartışmaların büyük ölçüde yatıştığı göz önüne alındığında, token Şubat sonunda 26.50$'a geri dönebileceğinden umutlu.

Solana'nın (SOL) gelecekteki değerini tahmin etmek için kripto izleme platformu PricePredictions'daki makine öğrenimi algoritmalarına başvuruldu. 7 Nisan'da alınan en son verilere göre, AI teknolojisini kullanan algoritmalar, Solana'nın (SOL) 30 Nisan 2023'te 19,37$'dan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Yapay Zekâ: Solana (SOL) 30 Nisan'da Bu Fiyatta Olacak!

Göreceli güç endeksi (RSI), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD), Bollinger Bantları (BB) ve diğerleri gibi çeşitli göstergelere dayanan tahminler doğru çıkarsa, Solana'nın (SOL) fiyatı, yazım esnasındaki mevcut değerine kıyasla düşüş anlamına gelir. 

Solana (SOL) Fiyat Analizi

Solana'nın (SOL) mevcut piyasa fiyatı 20.39$'da, destek 19.26$'da ve direnç 21.89$'da gözlemleniyor. Bu seviyeler, Solana'nın (SOL) direnç seviyesini aşmanın zor olabileceğini ve yakın vadede destek seviyesinin altına düşmeyebileceğini gösteriyor.

Şu anda Solana (SOL), son 24 saatte -0,29 dolar (-%1,38) düştü ve bir önceki haftaya göre %0,5 ile hafif artışla 7,9 milyar dolarlık toplam piyasa kapitalizasyonuna sahip.

Yapay Zekâ: Solana (SOL) 30 Nisan'da Bu Fiyatta Olacak!

Finans analitiği platformu TradingView'de bulunan bir günlük göstergelere göre, Solana'ya (SOL) yönelik genel piyasa duyarlılığı şu anda düşüş gösteriyor. Solana'nın (SOL) özet derecelendirmesi, 17 puanla 'güçlü satış' alanında, 14'lük 'güçlü satış' notunu gösteren hareketli ortalamalar ve 14'lük 'satış' notunu işaret eden osilatörlerin gösterdiği gibi.

Yapay Zekâ: Solana (SOL) 30 Nisan'da Bu Fiyatta Olacak!

Bu göstergeler, Solana'nın fiyatı üzerindeki satış baskısının önemli olabileceğine, ancak satın alma momentumunun durgun kalabileceğine veya yakın vadede yükseliş görünümü oluşturacak kadar güçlü olmayabileceğine işaret ediyor.

Kaynak: Finbold

Yapay Zekâ: Solana (SOL) 30 Nisan'da Bu Fiyatta Olacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik