Anasayfa Altcoin Yapay Zekâ Yatırımları Artıyor: AGIX Fiyatı Sıçrama Yaptı!

Yapay Zekâ Yatırımları Artıyor: AGIX Fiyatı Sıçrama Yaptı!

Altcoin

SingularityNET (AGIX) fiyatı, yatırımcıların yapay zekâya yapılan son yatırımlara tepki göstermesiyle keskin bir artış gösterdi...

Yapay Zekâ Yatırımları Artıyor: AGIX Fiyatı Sıçrama Yaptı!
  • Dünyanın en zengin adamı Elon Musk, yeni bir AI şirketi kurdu.
  • Nvidia, AI kullanan bir biyoteknoloji şirketine 50 milyon dolarlık yatırım yaptı.

SingularityNET (AGIX) fiyatı, yatırımcıların yapay zekâya (AI) yapılan son yatırımlara tepki göstermesiyle Perşembe günü keskin bir şekilde arttı. Ağın token AGIX, 3 Temmuz'dan bu yana en yüksek seviye olan 0,2640$'a sıçradı.

Yapay Zekâ (AI) Yatırımları Artıyor!

Yatırımcılar, OpenAI'den ChatGPT ve Google'dan Bard gibi önemli projelerin lansmanını alkışlarken, yapay zekâ bu yıl önemli bir tema oldu. Sonuç olarak, Nvidia ve C3.ai gibi yapay zekâya maruz kalan çoğu şirket bu yıl iyi iş çıkardı.

SingularityNET (AGIX) ve diğer AI kripto para birimlerinin yükselmesinin iki ana nedeni var. İlk olarak dünyanın en zengin adamı Elon Musk, X.ai olarak bilinen yeni bir AI şirketi kurduğunu duyurdu. Şirketin ne yapacağı ve nasıl çalışacağı ile ilgili detaylar henüz zayıf. Yine de analistler, şirketin ChatGPT ve Bard'dan daha iyi bir AI modeli oluşturmaya çalışacağına inanıyor.

Yapay Zekâ Yatırımları Artıyor: AGIX Fiyatı Sıçrama Yaptı!

Elon Musk'ın AI ile uzun bir geçmişi var. Birincisi, OpenAI'nin ilk fon sağlayıcılarından biriydi. Ayrıca Tesla gibi bir firma bazı AI özelliklerini zaten kullanıyor. Bu nedenle yatırımcılar, onun katılımının sektörde daha fazla büyümeye yol açacağına inanıyor.

İkincisi, Nvidia'nın bir biyoteknoloji şirketi olan Recursion'a 50 milyon dolarlık yatırım yaptığını duyurmasının ardından yapay zekâ kripto para ve hisse senetleri yükseldi. Recursion, 23 petabayttan fazla biyolojik veriyi işlemek için Nvidia'nın bulut platformunu kullanacak. Bu, AI finansal varlıklarına yönelik hala daha fazla talep olduğunun bir işaretidir.

SingularityNET (AGIX) Fiyat Tahmini

4 saatlik grafik, SingularityNET (AGIX) fiyatının son birkaç gün içinde güçlü bir yükseliş eğilimi gösterdiğini gösteriyor. 20 Haziran'dan bu yana önemli destek seviyesinin üzerine çıktı. Kripto para, 25 dönemlik ve 50 dönemlik hareketli ortalamaların üzerine çıktı. Ayrıca, 3 Temmuz'daki en yüksek nokta olan 0,2693$'daki önemli direnç seviyesine yaklaşıyor.

Yapay Zekâ Yatırımları Artıyor: AGIX Fiyatı Sıçrama Yaptı!

Bu arada, token, Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı alım seviyesinin üzerine çıkarken bir baş ve omuzlar gösterge oluşturmuş gibi görünüyor. Bu nedenle, 0,26 dolarlık sağ omuz seviyesinin üzerinde bir hareket, düşüş görünümünü geçersiz kılacaktır. 0,2693$'daki direncin üzerinde bir hareket, hedefin 0,30$'da olmasıyla daha fazla yükselişe yol açacaktır.

Yapay Zekâ Yatırımları Artıyor: AGIX Fiyatı Sıçrama Yaptı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik