Anasayfa Bitcoin Yapay Zekadan Bitcoin Tahmini: 31 Temmuz'da Fiyat Burada!

Yapay Zekadan Bitcoin Tahmini: 31 Temmuz'da Fiyat Burada!

Bitcoin

Bitcoin, Temmuz ayını hangi seviyede tamamlayabilir? Yapay zeka nasıl tahminlerde bulunuyor? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Yapay Zekadan Bitcoin Tahmini: 31 Temmuz'da Fiyat Burada!

Bitcoin (BTC), bu yıl Haziran ayında ilk kez 30.000$ sınırına dokundu ve bu seviyelere güçlü bir şekilde tutunuyor. Bitcoin (BTC) şu anda 30.800 dolar civarında seyrediyor ve kurumsal yatırımcılar satın alma baskısını başlattı. 

Bitcoin (BTC) 30.000 dolar seviyesinde ne kadar uzun süre tutunursa, endekslerde o kadar fazla yükseliş hissi uyandırır dersek yanlış söylemiş olmayız. Bitcoin (BTC), son 30 günün 17 günü yeşil renkte kaldı. Tarihsel olarak, Bitcoin (BTC) kârının çoğunu Temmuz ayında sağladı ve beklentiler yine bu yönde ilerliyor.

Yapay Zekadan Bitcoin Tahmini: 31 Temmuz'da Fiyat Burada!

Peki yeni bir ralli için neler yapılmalı? Veriler hangi yönü işaret ediyor olabilir? Gelin şimdi bunlara hep birlikte bir bakalım.

Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Önde gelen zincir üstü metrikler ve tahmin firması 'PricePredictions', Temmuz ayında Bitcoin (BTC) için bir yükseliş tablosu çizdi. Fiyat tahminine göre, Bitcoin (BTC) 31 Temmuz 2023'te 33.329 dolara ulaşabilir. Bu, önümüzdeki dört hafta içinde yaklaşık %11'lik bir artış ve yatırım getirisi (YG) anlamına geliyor.

Bu nedenle, Temmuz ayı için PricePredictions tahminine göre, yatırımcılar bu ay Bitcoin (BTC) ile kâr elde etme fırsatına sahipler.

Yapay Zekadan Bitcoin Tahmini: 31 Temmuz'da Fiyat Burada!

Tahmin, diğerlerinin yanı sıra hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD), Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve Bollinger Bantları (BB) gibi teknik göstergelere dayanmaktadır.

Bitcoin (BTC) bu ay kuzeye yönelirse, genel kripto para piyasası çok ihtiyaç duyulan desteği alabilir. Önde gelen altcoinler, kral kripto para birimi ile birlikte hareket edebilir ve yatırımcılara makul kazançlar sağlayabilir.

Basın zamanında, Bitcoin (BTC) 30.855 dolardan işlem görüyordu Bitcoin (BTC), Kasım 2021'de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.044$'dan %56'ya yakın düştü. Piyasalar o zamandan beri toparlanmadı ve hem 2022 hem de 2023 yılları, bireysel ve kurumsal yatırımcılar için baskı oluşturmaya devam ediyor diyebiliriz.

Yapay Zekadan Bitcoin Tahmini: 31 Temmuz'da Fiyat Burada! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar