Anasayfa Altcoin Yapay Zekadan Dogecoin Tahmini: 30 Kasımda Fiyat Burada!

Yapay Zekadan Dogecoin Tahmini: 30 Kasımda Fiyat Burada!

Altcoin

Dogecoin (DOGE) fiyatı için sırada ne var? Kritik seviyeler ve beklentiler neler? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Yapay Zekadan Dogecoin Tahmini: 30 Kasımda Fiyat Burada!

Diğer birçok kripto para birimiyle birlikte Dogecoin'de Ekim ayının son günlerinde önemli bir yükseliş yaşadı. Bitcoin'in öncülüğünü yaptığı ralli, bir yıldan fazla bir süredir ilk kez 35.000 dolara dokundu ve tüccarlar yeniden heyecana kapıldı.

PricePredictions'ın algoritmaları tarafından paylaşılan verilere göre Dogecoin (DOGE), 30 Kasım'da 0,069$ seviyesinde konumlanacak.

Yapay Zekadan Dogecoin Tahmini: 30 Kasımda Fiyat Burada!

Ortalama gerçek aralık (ATR), göreceli güç gösterge (RSI), Bollinger Bantları (BB) ve hareketli ortalama yakınsama ıraksama (MACD) gibi çok çeşitli teknik analiz (TA) göstergelerine dayanan PricePredictions'ın tahmini doğruysa, Dogecoin (DOGE), 1 Kasım fiyatı olan 0,066 dolara ve 26 Ekim'in en yüksek seviyesi olan 0,074 dolara kıyasla nispeten durgun kalacak.

Dogecoin (DOGE) Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Dogecoin (DOGE), mevcut kripto rallisinde kesinlikle önemli hamleler yaptı. An itibarıyla 0.07 doların altında konumlanan lider meme coin, son 1 aylık süreçte %10'dan fazla değer artışı yaşadı diyebiliriz.

Sonuç olarak Dogecoin (DOGE), Ağustos ayından bu yana önemli bir yükseliş ve ilk büyük ralli yaşasa da, bu kırılmayı başarıp başaramayacağı veya gerçekten de 30 Kasım'da makine tarafından tahmin edilen 0,069 dolarlık fiyata ulaşıp ulaşamayacağı belirsizliğini koruyor.

Bu sebeplerden ötürü, özellikle yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında, yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Kaynak: Finbold

Yapay Zekadan Dogecoin Tahmini: 30 Kasımda Fiyat Burada! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan