Altcoin Haberleri

Yatırımcılar Bu Sorunun Cevabını Merak Ediyor! Shiba Inu Yatırımı Yapmak İyi Bir Seçenek mi?

Yatırımcılar dikkatlerini Dogecoin takliti kripto para birimi SHIB coin’e çevirdikçe Shiba Inu manşetlere çıkmaya devam ediyor. Peki, Shiba Inu yatırımı yapmak iyi bir seçenek mi?

Shiba Inu (SHIB) Nedir?

Daha önce belirttiğimiz gibi Shiba Inu (SHIB), Shiba Inu köpeğini maskot olarak kullanan bir başka şaka oadaklı kripto para birimidir, bu tam olarak Dogecoin’in başlangıçta yaptığı şeydir.

Bu haftanın başlarında 0.00003212 dolar değerinde olan kripto para birimi, kısa süre önce lider kripto para birimi borsası Binance’da listelendi. Binance, Shiba Inu (SHIB) koinin “merkezi olmayan topluluk oluşturma ve Dogecoin’e benzer başka bir şaka odaklı kripto para deneyi” olduğunu söyledi.

Uzmanlar Shiba Inu (SHIB) koinin var olmasını insanların Dogecoin’in başarısını gördüklerinden ve böylece paralarını koymayı uman insanları bulabildiğiniz sürece başka bir herhangi şakanın aynı sonuçları verebileceğini düşündüklerine dayandırıyor.

shiba ınu

Shiba Inu Yatırımı Yapmak İyi Bir Seçenek mi?

Shiba Inu yatırımı yapmak iyi bir seçenek mi? diye merak ediyorsanız şu anda uzmanlar:

Bu size kalmış. Yatırımınızı kaybetme olasılığınızın yüksek olması durumunda, diğer şaka kripto paralarının spekülatif fiyat hareketlerini sürdürmek için oluşturulan herhangi bir şaka parası muhtemelen harika bir satın alımdır. Ama gerçek bir getiri elde etmeye çalışmak amacıyla yatırım yapıyorsanız örneğin bir gün emekli olma gibi, hayattaki birikimlerinizi (hatta bin doları) bir şaka kripto parasına atmanın yolu doğru bir yol değildir.

Binance, Shiba Inu (SHIB) koinine yatırım yapmak isteyenler için de uyarıda bulundu ve SHIB koinin “normalden daha yüksek bir risk oluşturan nispeten yeni bir token olduğunu ve bu nedenle Binance listelemesinden sonra muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacağını” söyledi. Bu yüzden SHIB koin borsada şu anda sadece “Binance Innovation Zone” adlı bir yüksek riskli ticaret alanında alınabiliyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple ODL Büyük Darbe Aldı

İlgili İçerik: SHIBA INU (SHIB) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu