Yatırımcılar düşüşlere tepki gösterdi

1 Dakikada Okunabilir


Altcoinler değeri bakımından son günlerde %15.14’ü geçen oranlarda değer kaybı yaşadılar. Bitcoin ve altcoinler arasında devam eden fiyat düşüşlerinin ne kadar süre devam edecek olduğu merak edilirken, yatırımcılar altcoin fiyatlarındaki değer kaybının devam etmesi durumunda sonucun altcoin yatırımcılarının sert satış kararları ile karşı karşıya kalabileceğini açıkladı. Yatırımcılara göre altcoin fiyatlarındaki değer kayıplarının arkasında yine kendileri gibi olan yatırımcılar var.

Kimsenin kripto para birimlerinin değeri yükselsin diye finans spekülatörü olmadığı sürece zararına elinde altcoin tutmayacak olduğunu, kendisine uzun vadeli olarak yatırımcı diyen kimselerin çoğunun yapılan araştırmalarda da belirtildiği gibi finans spekülatörlerinden oluşan kimseler veya çok düşük miktarlarda kripto para sahibi olan kişiler oldukları açıklamasında bulundular.

Bitcoin fiyatının yükselecek mi, yoksa düşecek mi? Konusunda beklentilerinin düşüş olduğunu ifade eden yatırımcıların büyük bölümü, piyasayı düşüren kimselerin olduklarından emin olduklarını ancak kendi yatırım satışlarınında durum böyle devam ederse kar satışları değil ancak zarar etmemek için altcoin satışlarını sürdüreceklerini açıkladı. Başını Reddit.com sosyal paylaşım sitesinin çektiği açıklamalara Twitter’da da yapılan yorumlar benzerdi. Bazı yatırımcılar yatırımın değerinin düşmeyi sürdürdüğünden dolayı potansiyel olarak bir risk sebebi olduğunu ve yükselen fiyatların ardından uzun süre düşük kalması durumunu göze alamayabilecek olduklarını ifade etti. Bitcoin ve altcoin fiyatları 3 gündür düşüş  göstermeyi sürdürüyor. En çok değer kaybedenler arasında ilk 10 kripto para var.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
403
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
403
Şaşkın
Lol Lol
121
Lol
Harika Harika
403
Harika
Korkunç Korkunç
363
Korkunç
error: Kopyalama Engellendi!