Kripto Para Haberleri

Yatırımcılar, Güvenli Liman Tether’e Sığınmaya Devam Ediyor

En büyük 100 birim baz alındığında 90’ının büyük düşüşe ev sahipliği yaptığını net bir şekilde görebiliyoruz. Bu düşüş ile birlikte piyasalarda büyük kayıp yaşandı ve hali hazırda yaşanmaya da devam ediliyor. Toplam hacim ise 1.5 trilyon dolar’ın altına düşmüş durumda. Burada en dikkat çekici detay ise Bitcoin’in Pazar payını arttırmış olmasıdır. Aslında boğaların önem verdiği en önemli hususlardan biri de kesinlikle budur.

Bitcoin, düşüş yaşasa dahi gücünü korumayı başarıyor ve neden güvenilir olduğunu da bir kez daha anlamış oluyoruz.

Düşüş, yalnızca Bitcoin’de değil, az önce de dile getirdiğimiz gibi piyasadaki birçok varlıkta benzer şekilde meydana geldi ve yatırımcılar para kaybetmeye devam ediyorlar. Dilerseniz Bitcoin’den hemen sonra Ethereum hakkında da konuşalım ve detayları yine hep birlikte incelemiş olalım.

Ethereum 24 Saatte Büyük Kayıp Yaşadı!

ethereum

Ethereum, Bitcoin ile birlikte en çok düşüş yaşayan varlıklardan bir diğeri olarak karşımıza çıkıyor ve son 24 saatlik süreç baz alınarak bir değerlendirme yapıldığında bu değerin %8.61 olduğunu görebiliyoruz.  Haftalık bazda %30’un üzerinde kayıp yaşatan ethereum, yatırımcılarını en çok üzen varlıklardan biri oldu.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  ECB'den kripto para açıklaması: Bitcoin gerçek para değildir

Tether, Güvenilir Liman Olma Özelliğini Koruyor

Tether, piyasaların bu dengesiz anlarında yatırımcıların en çok tercih ettiği adreslerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Son dönemde benzer şeyler yaşandı ve yatırımcıların bir kez daha Tether’de kalmayı tercih ettiklerini de unutmamak gerekiyor. Son 24 saatlik süre zarfında %0.05’lik bir yükseliş ile yatırımcılarını tatmin etmeyi başardı. Piyasa değeri ise 59 milyar dolar seviyesine çıktı.

Piyasalardkai bu berbat dönem sona erene dek birçok yatırımcının Tether’de kalacağını tahmin etmek iste hiç de zor olmayacaktır. An itibarıyla piyasanın en büyükleri bile güven vermiyor ve yatırımcılar ne yapacağını bilemez halde. Bazıları geleneksel piyasalara dönüş yapmaya başladı ve bazıları da sabırlı bir şekilde bekleyişini sürdürüyor. Yakın gelecekte neler olacak bilinmez ancak bizler de en az sizin kadar heyecan ve meraklı bir şekilde bekliyor olacağız.

İlgili İçerik: Tether (USDT) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu