Altcoin Haberleri

Yatırımcılar Tezos, Chainlink ve Dogecoin gibi Altcoinlere yatırım yapmalı mı?

Bitcoin’in hakimiyeti düşüyor ve şu anda %54.4’te, altcoinlerin hakimiyeti ise gün geçtikçe artıyor. Son zamanlarda XTZ, LINK, DOGE ve BAL gibi altcoinler kayda değer kazançlar gördü. Peki, Tezos, Chainlink ve Dogecoin gibi altcoinlere yatırım yapılmalı mı?

Yatırımcılar Tezos, Chainlink ve Dogecoin gibi Altcoinlere yatırım yapmalı mı? –
Yatırımcılar Tezos, Chainlink ve Dogecoin gibi Altcoinlere yatırım yapmalı mı? 2

Yukarıdaki tabloya göre, Binance Coin, Cardano, Polkadot, XRP, Litecoin ve Uniswap diğer büyük piyasa değerli altcoinler ile karşılaştırıldığında önemli bir hakimiyete sahip. Ancak, XTZ gibi henüz üç basamaklı getiri sunmayan altcoinler, fiyat rallisinin bu noktasında yükseliyor. Tezos’un yerel NFT platformu, 16 Nisan’da bir Dünya Sanat Günü bağış toplama etkinliği başlattı ve Tezos’un ticaret hacmi son 24 saatte %83’ün üzerinde artış gösterdi. Bu ticaret artışını tetikleyen olay, NFT platformundaki bağış toplama etkinliği ve Tenderbake test ağının piyasaya sürülmesidir.

Tezos, Chainlink ve Dogecoin yatırımı mantıklı mı?

Tezos’un fiyat tablosuna göre XTZ için kısa vadeli yatırım getirisi yüksek, fiyat 3 ay içinde 2,4 dolar seviyesinden 7,2 dolar seviyesine çıktı. Kısa vadeli yatırım getirisi yüksek olan altcoinler olmasına rağmen, Tezos istikrarlı bir şekilde büyüyor. Buna ek olarak XTZ’nin piyasa değeri %5 arttı ve XTZ biriktiren HODL’cılar şu anda kâr topluyor olabilir, ancak bu satış baskısının Tezos’un fiyatı üzerinde bir etkisi olmadı. Ancak geçen gün Bitcoin fiyatı düşerken, yükseliş hareketi Tezos’u durma noktasına getirdi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Chainlink (LINK) Nedir? Nasıl Alınır?

LINK ve DOGE durumunda, fiyat rallisi uzatılmış görünüyor. Altcoinler ilk olarak toparlanmaya başladığında LINK ve DOGE rallisi devam etti, daha sonra birkaç düzeltme geldi. DOGE ne kadar üç basamaklı bir düşüş yapsa da 12 aydan daha kısa bir süre boyunca HODL yapan kişiler hala kârlı. Tüccarlar, bu iki altcoin için borsalarda boğa ve HODL’cıların satış baskısına karşı durması nedeniyle LINK’in uzatılmış fiyat rallisi, kısa vadeli HODL’cıların ve tüccarlar için daha yüksek getirilere yol açtı.

Balancer ilk 100 altcoin arasında yer almasa da, %80’den fazla BAL HODL’lerı 12 aydan daha kısa bir süredir BAL tokenini elinde tutuyor. Ayrıca neredeyse tüm BAL HODL’cısı kârlı durumda. Bu, bu altcoinler arasındaki ilginç benzerlikler olduğunu gösteriyor. Bu dört altcoin yükseliyor ve düşen Bitcoin hakimiyetiyle birlikte, bu altcoinlerin uzun vadede rallisine devam etmesi bekleniyor. Ancak bu, XTZ, LINK, DOGE ve BAL’ı fiyat düzeltmelerinden muaf tutmuyor ve BTC bugün büyük bir darbe aldığından dolayı bu altcoinlerin ve diğer altcoinlerin çoğu son 24 saat içinde keskin değer kaybı yaşadı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu