Kripto Para Haberleri

Yekta Kopan ve Paribu’dan Yeni Video Serisi: Paribu Soru Bankası

Yazar, seslendirme sanatçısı ve sunucu Yekta Kopan, kripto para sektörüne dair en çok sorulan soruları “Paribu Soru Bankası” adlı video serisinde Paribu CEO’su Yasin Oral’a sordu.

Türkiye’nin en yüksek hacimli kripto para platformu Paribu, kullanıcıların kripto para piyasasına güvenle adım atması için sektöre dair merak edilen soruları Paribu Soru Bankası video serisi ile cevaplıyor. Yazar, seslendirme sanatçısı ve sunucu Yekta Kopan, Paribu CEO’su Yasin Oral’a kripto para dünyasına ve Paribu’ya dair Google’da en çok sorulan soruları sordu.

Bitcoin nedir, nasıl alınır, nerede kullanılır, kaç adet kripto para vardır gibi Google üzerinde en çok aranan sorulara video serisinde cevap veren Yasin Oral ayrıca Paribu’nun kuruluş öyküsünü ve hayata geçireceği yeni projeleri de anlattı.

Kripto para kullanıcılarının ve bu dünyayla tanışmaya hazırlananların en pratik ve doğru şekilde bilgilenmelerini sağlama hedefiyle yola çıktılarını belirten Paribu CEO’su Yasin Oral:

“Kripto para piyasası doğru bilgiyle hareket etmenin çok büyük önem taşıdığı bir alan. Ekosistemde ise bilgi kirliliği çok fazla. Bu da doğru bilgiye ulaşmayı zorlaştırıyor. Paribu olarak kullanıcıların kripto para konusunda en çok merak ettiği soruları detaylıca araştırdık. Araştırmamız sonucunda da doğru bilgiye kolaylıkla erişim olanağı sunmak için Yekta Kopan’la birlikte bir soru cevap serisi hazırladık. Böylece kullanıcıların ve kripto para piyasasına güvenle adım atmak isteyenlerin sorularına cevap bulacağı bir video serisini ortaya çıkardık.”

Video serisini izlemek için Paribu YouTube adresi: https://www.youtube.com/channel/UCBUKV1EIJxYPJv4syYq3fpg

Paribu hakkında gelişmeleri daha yakından takip etmek için: https://www.paribu.com/blog/

Paribu Hakkında:

2017 yılında Yasin Oral tarafından kullanıma açılan Paribu, kısa sürede Türkiye’nin en yüksek hacimli kripto para işlem platformu haline geldi. 600 bin kullanıcısı bulunan platform, 7/24 kesintisiz para yatırma, para çekme işlemleri ve hızlı destek ekibi ile dijital varlık işlemlerini kolaylaştırıyor.

Paribu hakkında daha fazla bilgi için: https://www.paribu.com/#/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu