Altcoin Haberleri

Yeni kripto para birimlerinden SafeMoon, bir anda değer kaybetmeye başladı

Yeni bir kripto para birimi olan SafeMoon, piyasadaki vahşi dalgalanmalardan etkilenince bir saat içinde şaşırtıcı miktarda değer kaybetti. SafeMoon, perşembe sabahı değerinin üçte ikisini kaybetti ve sadece bir saat içinde 0,000015 dolardan 0,000005 dolara düştü. Daha sonra token 0,000007 dolara çıktı.

Merkezi olmayan finans tokeni olan SafeMoon, bu yılın başlarında CEO John Karony tarafından piyasaya sürüldü.

SafeMoon, Twitter’daki resmi hesabında bu büyük düşüşü kabul etti ve “Kim türbülans olmayacağını söyledi.” dedi.

SafeMoon, son günlerde popülerlik kazanmış ve değeri artmıştı. SafeMoon bu ay piyasaya sürüldü, ancak tam olarak SafeMoon nedir? İşte bilmeniz gereken her şey:

SafeMoon nedir?

SafeMoon hakkında çok büyük bir bilgi yok, yani bu büyük yatırım riski demektir. SafeMoon Web sitesine göre SafeMoon teknik olarak bir kripto para birimi değil, bir DeFi tokenidir.

DeFi, merkezi olmayan finansın kısaltmasıdır. DeFi ne kadar karmaşık görülse de esasen insanların bir bankaya ihtiyaç duymadan eşler arası ağları takip etmesini ve kredi vermesini sağlamak için finans dünyasını geliştirmeyi amaçlar.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika: Uzman analist hangi altcoin'in alınması gerektiğini açıkladı!

DeFi, Bitcoin gibi, blockchain teknolojisi adı verilen karmaşık bir yöntem kullanır. SafeMoon ise, kripto para birimini satın alan ve uzun süre elinde tutan kişileri ödüllendireceğini iddia ediyor.

Kripto Para Birimleri Neye Göre Yükselir?

SafeMoon satanlar cezalandırılacak

Facebook sayfasında SafeMoon “Unutmayın, aya varmak zaman alır ve ne kadar uzun süre beklerseniz elinize o kadar çok token alırsınız.”

SafeMoon, satıcılardan alıcılara sattıkları kripto para miktarının %10’unu ücret olarak alıyor. Daha sonra, SafeMoon’a sahip olanlar arasında bu ceza ücretinden kazanılan paranın %5’ini yeniden dağıtıyor. Kısacası SafeMoon elinde uzun vadeli olarak tokeni tutan yatırımcıları ödüllendirdiğini iddia ediyor.

Bu yeni tarz pazarlama taktikleri, daha fazla alıcının fiyatı yüksek tutmak için satın almaya devam etmesini gerektiriyor ve bu da SafeMoon’u çok riskli bir yatırım haline getiriyor.

Her zaman olduğu gibi kaybetmeye hazır olmadığınız paraları asla yatırım amaçlı kullanmayın.

Kripto Para Birimleri Neye Göre Düşer?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu