Altcoin Haberleri

Yeni sosyal medya kampanyasında Dogecoin’in hedefi belirlendi!

Dogecoin, kripto para topluluğu 9 Haziran’a kadar fiyatları 4,20 dolara çıkarmaya hazırlanırken durdurulamaz gibi görünüyor.

Piyasanın geri kalanı hafta sonunun iç karartıcı kayıplarından kurtulmaya devam ederken, Dogecoin yükseliş trendini sürdürüyor. Bu sefer de Dogecoin meraklılarının yarına kadar fiyatları 0,69 dolara kadar yükseltmeye çalıştıkları iddia ediliyor.

Dogecoin sosyal medya kampanyası ne?

Dogecoin balonuyla ilgili artan endişelere rağmen fiyatlar yükselmeye devam ediyor. Şaka odaklı kripto para geçtiğimiz hafta %500’den fazla yükseldikten sonra kısa süre önce piyasa değeri açısından Tether ve Cardano’nun üzerinde beşinci en büyük kripto para birimi oldu.

DOGE, 13 Nisan’da 0,071 dolardan başlayarak son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,46 dolara ulaştı.

Dogecoin etrafındaki bu heyecan, Twitter ve Reddit’i devralan “#DogeDay420” hashtagiyle büyüyor gibi görünüyor. Kripto para topluluğu, piyasa değerini 0,69 dolara çıkararak DOGE için 20 Nisan veya 4 / 20’yi uluslararası bir kutlama günü yapmaya çalışıyor.

Ancak pompa burada da bitmeyecek. Kampanyanın nihai hedefi Dogecoin’in 9 Haziran veya 6 / 9’a kadar 4,20 dolara ulaştırmak.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum fiyatında yükseliş var

Sektördeki birçok önde gelen analist ise bu büyüklükteki bir boğa koşusunun başarılamayacağına inanıyor. Diğer analistlerde devam eden rallinin balinalar tarafından tokenleri habersiz yatırımcılara satmak için düzenlenen bir planın parçası olduğunu iddia ediyor.

Gerçekçi olsun ya da olmasın, teknikler oldukça iyimser bir tablo çiziyor.

Dogecoin destekçileri yeni bir rekor istiyor

40 yıllık ticaret tecrübesine sahip Peter Brandt’e göre Dogecoin, en son fiyat hareketinden sonra saatlik grafiğinde bir boğa bayrağı modeli oluşturmuş görünüyor. Peter Brandt’in boğa bayrağı modeline göre;

DOGE 16 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,46 dolara ulaştıktan sonra görülen düzeltme dönemi, kalıbın flamasını oluşturdu. Bu arada, 15 Nisan ile 16 Nisan arasında gerçekleşen %265’lık artış bayrak direğini geliştirdi.

Satın alma baskısındaki bir başka artış, Dogecoin’i bayrağın yükseliş trendinin yeniden başladığını gösteren üst trend çizgisinin üzerine itti. DOGE, son kırılmadan bu yana %58’den fazla yükseldiğine göre, artık daha fazla yükselecek gibi görünüyor.

Kırılma noktasından eklenen bayrak direğinin yüksekliği, Dogecoin’in %200 veya %227,2 Fibonacci geri çekilme seviyesine doğru %130’luk bir yükseliş yapabileceğini gösteriyor. Bu kritik ilgi alanları sırasıyla 0,91 dolar ve 1,10 dolardadır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ratcoin’i Nasıl ve Nereden Alabilirsiniz?

Bununla birlikte, Dogecoin daha fazla ilerlemeden önce geri çekilmeye hazır görünüyor.

Tom DeMark (TD) Sıralı göstergesi kısa süre önce saatlik grafikte yeşil bir dokuz mum çubuğu şeklinde bir satış sinyali verdi. Düşüş formasyonu, bir sonraki yukarı yönde hareketten önce bir ila dört saatlik mum çubuğu düzeltmesini öngörüyor. Doğrulanırsa DOGE, yatırımcıların piyasaya geri dönmesine izin vermek için %78.6 veya %61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesine geri çekilebilir. Bu temel destek seviyeleri sırasıyla 0,39 dolar ve 0,35 dolardadır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu