Altcoin Haberleri

Yükselecek mi Yoksa Düşecek mi? Mart Ayı Bitcoin Cash (BCH) Fiyat Tahmini

Bitcoin’in hızlı yükselişi, BCH’yi de etkisi altına almış durumda ve bu yükselişe bağlı olarak 390 dolar’dan 700 Dolar’ın üzerine çıktığını görebiliyoruz. Bitcoin yükselişi devam ettiği sürece BCH’de de aynı etki gün yüzüne çıkacak ve yükseliş gerçekleşecektir.

Analistler, yükselişin gerçekleşeceğini ön görüyor ancak bir fiyat tahmini söz konusu değil. Kripto para piyasasının güvenilir ve geleceği olan varlıklarından bir tanesi olan BCH de şu dönemde yeni bir yatırım aracı olabilir. Henüz tanışma fırsatınız olmadıysa en azından mercek altına alabilirsiniz.

Bitcoin Destek Verecek mi?

Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin’in hızlı yükselişi birçoklarınızı şaşırtmış olabilir ancak bu ralli zaten beklenen bir gelişmeydi. Sadece bu denli kısa süre zarfında seviyeyi aşması beklenmiyordu ve şaşırdığımız tek nokta bu oldu. Bu yükselişin en önemli nedenlerinden bir tanesi de kurumsal yatırımcı desteği ve markaların bitcoin’e verdiği değer diyebiliriz.

Bitcoin, yükselişini sürdürecek ve hatta 60.000 Dolar seviyesini de 50.000 Dolar seviyesinde olduğu gibi çok daha kolay aşacaktır. Eğer daha ütopik bir tahmin istiyorsanız 100.000 Dolar seviyesini gösterebiliriz. Şu an sosyal medyayı ve diğer haber sitelerini incelerseniz bu rakamın sık sık anıldığını net bir şekilde göreceksiniz.

Bu durum tabii ki BCH’yi de etkiliyor ve analistler, fiyat 750 Dolar’ın üzerine çıktığı takdirde yeni hedefin 800 Dolar olacağını dile getiriyor. BCH, bu seviyeyi aşacak güce sahip ve ön görülerin gayet ılımlı olduğunu düşünüyoruz. Şu seviyede alım yapmak risk barındırabilir ancak uzun vadede sabırlı yatırımcılar için kazançlı bir yatırım tercihi olacağını söyleyebiliyoruz.

Bitcoin Cash (BCH) Yorum ve Tahminleri 2021

Kripto para piyasası gündemine bakıldığında BTC’nin en çok konuşulan varlıklardan biri olduğunu görebiliyoruz fakat alt coinlere ve diğer varlıklara da göz atmak gerekiyor. BCH de onlardan biri ve kısa süre içerisinde büyük bir yükseliş kaydederek dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi bu yükselişin devam edeceği ön görülüyor ve gerçekleştiği takdirde bizleri şaşırtmayacak olan eylemlerden bir tanesi olacaktır.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu