Anasayfa Kimdir Yves La Rose Kimdir?

Yves La Rose Kimdir?

Yöneticiler

Yves La Rose Kimdir? Hayatı, Eğitimi, Kariyeri ve EOS Network Foundation hakkında bilinmesi gerekenler...

Yves La Rose Kimdir?

Yves La Rose, topluluk, koordinasyon, iş birliği ve fikir birliğinden ödün vermeyen, dünyanın dört bir yanındaki geliştiricileri birleştirip güçlendirerek benzeri görülmemiş yenilikleri kolaylaştıran merkezi olmayan bir gelecek inşa etmeyi hedefleyen EOS Network Foundation'ın Baş Yöneticisidir.

Hayatı

Ottawa, Ontario, Kanada'da ikâmet eden Yves La Rose, çok küçük yaşlarda bilgi teknolojilerine ilgi duymaya başlamış ve daha 7 yaşındayken ilk bilgisayarını kurmuş ve ilk programını yazmıştır. Rose,  Bitcoin (BTC) madenciliğine 2010 yılında başladı ve biriktirdiği BTC'lerini bilgisayarına parça satın almak için kullandı.

Eğitimi

Yves La Rose, 2002 yılında başladığı Ottawa Üniversitesinden, 2005 yılında Psikoloji alanında lisans derecesi ile mezun oldu. Ardından 2011 ve 2013 yılları arasında Ottawa Üniversitesinde Biyolojik Bilimler alanında eğitim aldı ve  burada hesaplamalı nöropsikolojiye ilgi duymaya başladı.

Kariyeri

Yves La Rose, 2005 yılından 2011 yılına kadar Marty's Uluslararası Anaokulunun İcra Direktörü ve CEO'suydu. Lisans eğitimlerini tamamlamasının ardından 2013 yılından 2016 yılına kadar Kanada Sınır Hizmetleri Ajansı'nda Kıdemli Program Sorumlusu ve Kurumsal Planlama Analisti olmak üzere iki pozisyonda görev aldı.

2014 ve 2017 yılları arasında ise Carleton Condominium Corporation'ın Başkanıydı. Bu esnada 2016 yılında, Kanada Mülkiyet Ofisi'nde 9 aylığına İş Planlama ve Ölçüm Danışmanı olarak görev aldı. 2016 yılında bir kripto para eğitim grubu kurarak kariyerini kripto para endüstrisine adamaya başladı. Ardından 2017 ve 2018 yılları arasında Assembly of First Nations'da Ulusal Şef için Yazışma Yöneticiliği yaptı. Rose, 2018 yılında EOS Nation'ı kurdu ve 2021 yılına kadar CEO olarak görev yaptı.

EOS Network Foundation 

EOS Network Vakfı, finansal ve finansal olmayan destek yoluyla EOS Network'ün büyümesini ve gelişmesini teşvik etmek için çalışan kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur. Pozitif küresel değişim için bir güçtür ve merkeziyetsizlik ve topluluk yoluyla EOS Network için koordineli bir gelecek çizer. Vakıf, merkezi olmayan teknolojilerin gelecek olduğuna inanır ve yeniliği teşvik etmek, yeni olasılıklar yaratmak ve bireyleri ve toplulukları güçlendirmek için EOS Network'ün tüm potansiyelini ortaya çıkarmayı hedefler. Yves La Rose ise 2021 yılından beri EOS Network Foundation'ın Baş Yöneticisidir.

EOS
Yves La Rose Kimdir?
Yves La Rose Kimdir? Yves La Rose Kimdir? Hayatı, Eğitimi, Kariyeri ve EOS Network Foundation hakkında bilinmesi gerekenler...

Yves La Rose Kimdir? ile ilgili Haberler