Coin Rehberi

ZB Token (ZB) Nedir, Nasıl Alınır?

Zerobank bünyesinde piyasalardaki yerini alan bir Zerobank ürünü ile karşınızdayız. Zerobank, yaptığı araştırmalar ve elbette elde ettiği deneyimler sayesinde insanların döviz bozumunda çok yüksek komisyon ödediğini fark ediyor ve bu farkındalık, yeni bir dijital varlığı dünyaya getiriyor. Hem güvenli hem hızlı hem de düşük komisyon ile birlikte işlem yapmak artık mümkün. Zb token tam olarak bunun için var ve hedefine de kısa bir süre içerisinde ulaşmış görünüyor.

Zerobank, dijital varlık dünyası konusunda belki de en pozitif firmalardan biri. Gerçek paranın zamanla kıymetini yitireceğini ve yerini dijital paralara bırakacağını düşünüyor. Güvenli ve hızlı işlem yapabilmeleri için Zb token’i kullanıcıları ile buluşturdu. An itibarıyla farklı borsalar üzerinden sizler de Zb token satın alabiliyorsunuz.

Zerobank, Çinliler için hizmet vermeye devam ediyor. Yazının devamında bunu daha iyi anlayacaksınız ve hatta web sitelerini ziyaret etmeniz de yeterli olacaktır. dil desteği yalnızca İngilizce ve kötü bir çeviri durumu söz konusu. Hedef kitle olarak Çinli kullanıcıları belirlediklerini de söylemek mümkün. En büyük handikaplarından bir tanesidir ve bu konuda geliştirmeler ya da güncellemeler de mevcut değil. Öyle zannediyoruz ki bu durumdan ve bulundukları konumdan memnun görünüyorlar.

Zb Token (ZB) Ne İşe Yarar?

ZB-Token-(ZB)

Bozum ve alım satım işlemlerinde yüksek komisyon geleneğini bitirmek ve insanların bu işlemleri daha düşük komisyon ödeyerek yapmalarını sağlamak gibi bir hedefleri var. Bu hedefi yerine getirdiklerini ise net bir şekilde görebiliyoruz.

Zb Token (ZB) Nereden Alınır?

Popüler borsalarda listelenmiş bir dijital varlık değil ve eğer sizler de alım yapmak isterseniz doğrudan http://zerobank.cash/ adresini ziyaret edebilirsiniz Zb bünyesindeki bu adreste bir hesap oluşturmanız gerekiyor ve ardından varlıklarınız karşılığında Zb token satın alabilirsiniz. Oluşturacağınız online cüzdan ile birlikte işlem yapmak çok daha kolay.

Siteyi ziyaret ettiğinizde Türkçe çeviri kullanabilirsiniz. Az önce de ifade ettiğimiz gibi alım yapmak için şu an en güvenilir mecralardan biri ve yine kendi web siteleri aracılığı ile hizmet sağlıyorlar.

Zb Token (ZB) Nasıl Alınır?

http://zerobank.cash/ adresine giriş yaptıktan hemen sonra kişisel bilgilerinizi kullanarak bir hesap oluşturmak durumundasınız. Sonrasında sizlere bir online cüzdan tahsis ediliyor ve yatırımlarınızı yaparak Zb token satın alabiliyorsunuz. Zerobank bünyesindeki bu web site, güvenilirlik ve işlem hızı konusunda sizlere herhangi bir sorun yaratmayacaktır.

Hesap oluşturmak zahmetli olabilir çünkü kendi dilinizde hizmet alamıyorsunuz ve bu da en büyük handikaplardan bir tanesi olacaktır.

Zb Token (ZB) Kurucusu Kim?

Zerobank’a ait bir dijital varlıktan söz ediyoruz ve kurucu olarak da Zerobank ismini vermek kesinlikle daha doğru olacaktır. 2012 yılında kurulduğu ifade ediliyor ancak birçok kaynakta da borsaların duyurularına bağlı olarak 2017 tarihi göze çarpıyor. Bu arada Çin merkezli bir yapılanma olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Zb token, borsalarca listelenmiş değil ve az önce bahsettiğimiz site üzerinden işlem yapabiliyorsunuz. En azından güvenli bir süreç sizleri bekliyor ve hesaplarınızın onaylı olması gerektiğini de bir kez daha hatırlatmış olalım. Bu bağlamda gerçekten ilginç bir dijital varlık ve sanki dışarıdan bakıldığında çok fazla göz önünde olmak istemiyormuş gibi bir görüntüsü var. Web sitelerini incelediğinizde ve daha fazla kaynağa göz attığınızda aslında sizler de neden böyle söylediğimizi daha iyi anlıyor olacaksınız.

Zb Token (ZB) Neden Artıyor?

Aslında zb token’de gözle görülür bir artış yok ancak yeni bir dijital varlık gibi lanse edildiği için işlem hacmi artığı an grafikler de buna olumlu yanıt veriyor. Zb token’in tercih edilmesindeki en önemli hususlardan biri özellikle bozum işlemlerinde düşük komisyon ayrıcalığı sunuyor olmasıdır.

Zb Token (ZB) Hangi Ülkenin?

Çinli kullanıcılara hizmet ediyor ve Çin menşeli bir kanal olduğunu da ifade etmek gerekiyor.

Zb token Geliştirmeler Konusunda Yetersiz Kalıyor

Buna yetersiz kalmak denilebilir mi bilmiyoruz ancak şu an için Çin menşeli borsayı ziyaret ettiğinizde İngilizce dil çevirisinin yetersiz olduğunu sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Bu konuda herhangi bir çalışma ya da yatırım durumu ise söz konusu değil. Zb token, yalnızca Çinli kullanıcılara hizmet vermek gibi bir politika benimsediklerini düşüneceğiz. Çünkü batılı kullanıcılar için herhangi bir artı değer ya da adım attıklarını göremiyoruz. Web sitelerinde Çince ve İngilizce dil desteği mevcut ancak bu dil desteğinin inanılmaz kötü ve yetersiz olduğunu da es geçmemek gerekiyor.

ZB-Token-(ZB)

Zb Token (ZB) Fiyatı

An itibarıyla Türk Lirası olarak değer görüyor.

Zb Token (ZB) Piyasa Değeri

Türk Lirası piyasa değerine sahip durumda.

1 Zb Token (ZB) Kaç TL?

Türk Lirası.

1 Zb Token (ZB) Kaç Dolar?

Dolar.

Zb Token (ZB) Yükselir mi?

Bir yükseliş maalesef beklenmiyor ve zaten çok da ilgi çekici bir dijital varlık olmadığı için en azından Türk kullanıcıları çok fazla ilgilendirmediğini düşünüyoruz. Eğer Çinliler adına konuşacaksak tabii ki yatırım adına bu coini tercih edebilirler.

Zb Token (ZB) Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır?

Zb tokn, mining işlemine fırsat sunan bir dijital varlık değildir.

Zb Token (ZB) Geleceği

Az önce de ifade ettiğimiz gibi Zb token şu an Çinliler için hizmet veren bir dijital varlık. Elbette web sitelerinde İngilizce dil desteği bulunuyor ve yine sizinle paylaştığımız web sitesini ziyaret ederek kendinize bir cüzdan oluşturabiliyor ve alım yapabiliyorsunuz. Ancak ve ancak dünyaca ünlü borsalarda listelenmediği ve tek bir adres üzerinden alım yapıldığı için ne yazık ki pek de popüler değil.

ZB-Token-(ZB)

Batı dünyası için herhangi bir adım atmıyorlar ve son dakika haberine de söz ettiğimiz gibi bu konuda geri planda kalmayı tercih ediyorlar. Özetle, geleceği olan ya da batılı kullanıcılar için anlam ifade eden bir dijital varlık ne yazık ki değil. Geleceği konusunda da olumlu konuşmak biraz zor olacaktır.

Zb Token (ZB) Twitter Adresi

https://twitter.com/zb_group bağlantısını kullanarak sizler de resmi Twitter hesaplarına doğrudan erişim sağlayabilirsiniz. Ne yazık ki web siteleri üzerinden bilgi almak pek de kolay değil çünkü dil desteği yetersiz. Twitter üzerinden ise İngilizce dilinde paylaşım yapıyorlar ve eminiz ki takip etmek çok daha kolay olacaktır.

Zb token (ZB) Analist Yorumları

Zb token, Çin menşeli yapılanmalardan bir tanesidir. Analistler, Zb token yerine patlamaya müsait alt coinleri tercih etmenin daha doğru olacağını ifade ediyor. Yazımızın başından bu yana Zb tokenin handikaplarını konuştuk. Hedef kitleleri zaten Çinli kullanıcılar ve zaten her şeyi de Çinlileri düşünerek yapmışlar. Web siteleriniz ziyaret ettiğinizde de bunu net bir şekilde görüyor olacaksınız.

Zb Token (ZB) Ne Zaman Çıktı?

Birçok kaynak 2012 yılını işaret ederken borsalar ise 2017 yılında bu dijital varlığın piyasada yer aldığını söylüyor. Bu iki tarihi sizinle de paylaşmak istedik.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu