Coin Rehberi

Zcash (ZEC) Yorum ve Tahminleri 2021

Dolar seviyesinde seyreden ZEC, yükseliş eğiliminde ve 2021 yılının dikkat çeken alt coinlerinden biri olmayı da başardı. ZEC için 2021 yılı sonunda inanılmaz bir değer tahmini söz konusu ve analistler, 200 Dolar seviyesini görebileceğini ve hatta geçebileceğini ön görüyor. Zcash bu güce sahip para birimlerinden bir tanesi ve kısa vadede olduğu gibi uzun vadede de kazandıracağını tamin ediyoruz.

Zcash (ZEC) Nedir?

Zcash, yapısal olarak Bitcoin ile benzerlik gösteren ve hatta bunu en net bir şekilde ortaya koyan sistemlerden bir tanesidir. Bitcoin’den en büyük farkı ise yüksek gizliliğe sahip bir yazılım desteğine sahip olmasıdır. Zero Knowledge Proof teknolojisini barındırıyor ve bu da Zcash’i bir adım daha öne taşıyor diye düşünüyoruz.

Kullanıcılar arasındaki transfer işlemleri takip edilemez ya da kaç ZEC gönderdiğinizi bir başkası göremez. İşte bu gizlilik de ZEC’i daha popüler hale getiren en önemli unsurlardan bir tanesidir.

Zcash (ZEC) Güvenilir mi?

En güçlü ekosistemler den bir tanesi diyebiliriz ve işleyiş bakımından kusursuz bir seviyeye sahip. Bu güçlü ekosistemin desteğini alarak yoluna devam eden bir dijital varlık ile tanışacaksınız. Kesinlikle güvenilir ve aynı zamanda geleceği olan ve yatırım yapılabilecek bir dijital varlık olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Zcash (ZEC)

Zcash (ZEC) Yorum

Zec için dev tahminlerin önü arkası kesilmiyor. Yazımızın başında da dile getirdiğimiz gibi 200 Dolar seviyesini çok rahat bir şekilde aşabileceği ifade ediliyor. Uzun vadede ZEC yatırımı yapmak isteyen yatırımcılar için bu dönem, harika bir fırsat yılı olabilir.

Zcash (ZEC) Fiyat Grafiği

Bizler bu yazıyı yayına alırken Dolar seviyesinde olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Analistlerden 2021 Zcash (ZEC) Yorumları

Zcash için büyük bir yükselişten bahsediliyor. 200 Dolar seviyesini aşabilecek bir güce sahip ancak bu bahsi geçen fiyat, tabii ki uzun vadede yatırım yapacak olan kimseler için fayda sağlayacaktır. Kısa vadede neler getirir ya da ne götürecektir ne yazık ki tahmin edemiyoruz.

Zcash (ZEC) Fiyatı 2021

dolar değerine sahip.

Zcash (ZEC)

Wrapped Desteği Sürüyor                 

Tokensoft ve Anchorage duyurusu ile birlikte Zcash’in gizlilik odaklı yapısı bir adım daha öne taşındı ve Wrapped desteği ile birlikte çok daha popüler hale geldi. Cross chain köprüsü olarak bildiğimiz Warpped gerçekten büyük bir güç ve desteklediği ilk kripto para biriminin Zcash olması da bu dijital varlığı daha dikkat çekici hale getiriyor. Bu tür adımlar ve haberler, Zcash fiyatına etki eden en büyük unsurlardan bir tanesidir.

Zcash (ZEC) Hakkında Kullanıcı Yorumları

  • Her yıl olduğu gibi bu yılda ZEC ile devam edeceğim. Güveniyorum ve beni yanıltmayacağına olan inancım ise tam.
  • Zec tutmaya devam edeceğim. Yıl sonu büyük yükseliş ile birlikte ihya olacağımdan eminim.

Zcash (ZEC) İnceleme

Zcash, dijital para piyasasının yükselen değerlerinden biri ve güven veriyor olmasının yanı sıra güçlü ekosistem desteği ile de bir adım daha öne taşınıyor. Henüz tanışma fırsatınız olmadıysa 2021 yılında bu dijital varlığı takibe alabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu