Altcoin Haberleri

Zilliqa (ZIL) Fiyat Tahmini: 2021’de Ne Kadar Yükselecek?

ABONE OL:

Kripto paralar ile yakından ilgileniyorsanız eğer Zilliqa ile muhatap olmanız uzun vadede sizlere de kazandırabilir. En azından analistlerin ön görüleri bu şekilde ve 2021 yılı sonuna gelindiğinde 1 Dolar’a ulaşacağı ifade ediliyor. Zilliqa para bu seviyeyi aşacak güce sahip ve uzun vadede sizler de beklentilerinize daha doğru ve daha sağlıklı bir şekilde yanıt alabilirsiniz.

Bitcoin ya da alt coinler ile çok fazla muhatap olduğumuzu fark ettik. Oysaki listede dikkat çeken altcoinleri de es geçmemek gerekiyor ve çok fazla insanın ilgilenmediği kripto paralar da zaman zaman güzel kar getirebiliyor. Zilliqa bunlardan biri ve takibi yaptığınızda sizler de neden bunları dile getirdiğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Az sonra Ocak Ayı başındaki değerlere ve nasıl bir yükseliş sergilediğine de hep birlikte göz atacağız. Her ne karda büyük bir hareketlilik söz konusu olmasa da az önce de dile getirdiğimiz gibi uzun vadede beklentilerinize yanıt alabilirsiniz ve Zilliqa ile birlikte bunun mümkün hale geleceğini düşünüyoruz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Uzun Vadeli Cardano Fiyat Analizi 7 Temmuz 2020

2021’e Güzel Başlangıç Yapanlarda Biri de Zilliqa

0.08 Dolar seviyesinde bir başlangıç ile yeni yıla adım atan altcoin, an itibarıyla 0,096076 Dolar seviyesinde fakat şu sıralar bir düşüş eğilimi söz konusu. Ve hatta %26’yı aşan bir düşüşten söz ediyoruz. Fakat yazımızın ana konusu, Zilliqa’nın geleceği ve hatta 2021 son çeyreği diyebiliriz.

1 dolar seviyesini aşacaktır ve bu güce sahip bir kriptopara olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor. Zilliqa altcoin tercihi yapacaklar için harika bir alternatif olabilir. Analistler, büyük bir patlamayı işaret etmiyor ancak şu an yapılacak alım ile birlikte yıl sonunda güzel paralar kazanmak mümkün.

Hali hazırda düşüş eğilimi yaşanırken doğru seviyeyi tespit ederek alım yapmak daha sağlıklı olacaktır. Elbette karar sizlerin, fakat altcoinleri de takibe almak ve fikir sahibi olmanın çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu piyasada yalnızca bitcoin ile kısıtlı kalmamak gerekiyor. Zilliqa gibi keşifler de uzun vadede kar getirebilir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu