Coin Rehberi

Zilliqa (Zil) Yorum ve Tahminleri 2021

An itibarıyla Dolar seviyesinde işlem görüyor ve analistlerin 2021 yılı tahminlerine bakıldığında 0.07 dolar gibi bir rakam karşımıza çıkıyor. Bu büyük düşüşün nedeni henüz açıklanmış değil ve zaten bir ön görü olduğu gerçeğini de kabul etmek gerekiyor. Bu yıl uzun vadede Zil yatırımı yapmayı düşünenler için doğru bir uyarı olabilir diye düşündük.

Zilliqa (Zil) Nedir?

Kripto para piyasanın yeni üyelerinden biri olarak tanımlamak mümkün. Bu arada dünyanın en yüksek çıktılı blockhain platformu olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor. Bu da onu daha kullanışlı bir ekosistem haline getiriyor ve saniyeler içerisinde binlerce işlem yapma yetisine sahip kılıyor. İki yıllık bir arge çalışması sonrası piyasadaki yerini alan Zil, an itibarıyla düşüş eğiliminde ve bunun bir süre daha devam edeceği ön görülüyor.

Zilliqa (Zil) Güvenilir mi?

Piyasadaki her token gibi elbette güçlü bir ekosistem desteğine sahip ve bu da onu daha güvenilir hale getiriyor. Geleceği olan bir token ancak 2021 yılı için doğru bir yatırım olmayabilir. Analistlerin yorumlarına göz atarsanız eğer ön görüler sizler için de yol gösterici olacaktır.

Zilliqa (Zil)

Zilliqa (Zil) Yorum

Zil, 2021 yılına kötü bir başlangıç yaptı ve hali hazırda düşüşünü sürdürüyor. Kısa vadede neler olur bilemiyoruz ancak 2021 yılı sonunda şu anki değerinin çok daha altına çekileceği ön görülüyor. Güven veren tokenlerden biri ancak 2021 yılı için doru bir yatırım olmayacağı aşikar. En azından analistlerin yorumları bu doğrultuda.

Zilliqa (Zil) Fiyat Grafiği

dolar seviyesinde ilerliyor ve şu an için bir düşüş durumu söz konusu. Güncel fiyat için sayfamızdaki fiyat tablosuna göz atabilirsiniz.

Analistlerden 2021 Zilliqa (Zil) Yorumları

Zil, 2021 yılına düşüş seyrederek başladı ve hali hazırda bu eğilim devam ediyor. 2021 yılı sonuna gelindiğinde de şu anki seviyenin çok daha altında olacağı ön görülüyor. Kısa vade için bir şeyler söylemek pek doğru olmayacaktır ancak uzun vadede kaybettireceği şu an tahminler arasında yer alıyor.

Zilliqa (Zil) Fiyatı 2021

Bizler bu yazıyı yazarken Zil güncel fiyatı Dolar olarak karşımıza çıkıyor.

Zilliqa (Zil)

Zilliqa (Zil) Hakkında Kullanıcı Yorumları

  • Popüler bir alt coin olmaması ona daha yakın hissetmeme neden alıyor ancak gerçek bir risk unsuru olduğunu da biliyorum.
  • Zil için çok da olumlu şeyler düşünmüyorum. Risk almak istersem neden olmasın?

Zilliqa (Zil) İnceleme

Zilliqa, sahip olduğu ekosistem bakımından bir hayli güçlü ve az önce de dile getirdiğimiz gibi geleceği olan bir yapılanma. Fakat token bazında bir değerlendirme yapıldığında en azından bu yıl için doğru bir yatırım olmayacak gibi görünüyor. Analizlerinizi elbette yapabilirsiniz ancak analistlerin listelerinde bu alt coine çoğu zaman yer verilmiyor.

Kısa vadede neler olacağını kestirmek ek de mümkün değil ancak 2021 yılı sonu fiyat tahminlerine bakıldığında sert bir düşüş yaşanacağı ön görülüyor. Bu tahminleri de yine yazımızın genelinde sizinle paylaşmaya çalıştık.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu