Zimbabwe Menkul Kıymetler Borsası: Blockchain teknolojisi ile ilgileniyoruz

1 Dakikada Okunabilir


Zimbabwe Menkul Kıymetler Borsası (ZSE) genel müdürü Justin Bgoni yaptığı yeni açıklamada kripto para birimleri ile olmasa da Blockchain teknolojisi ile ilgilendiklerini ve Blockchain sayesinde ekonomik kazanç elde edebilecek olduklarını açıkladı. Blockchain teknolojisinden geri dönüşlerin yükselebileceği ve ülkesinin geleceğinde büyük rol oynayabilecek olduğu açıklamasında bulundu.

Zimbabwe Menkul Kıymetler Borsası (ZSE) genel müdürü Justin Bgoni, blok zinciri hakkında henüz kendilerinin bir kararı olmadığını ancak bu teknoloji ile yakından ilgili ve bilgi edinmeye çalışan ekiplerinin olduğunu açıkladı. Ülke ekonomisinde blok zincirinin büyük faydaları olabilecek olduğu uyarısı yapıldı. Yapılan uyarıda, kripto para yatırımcıları veya blok zinciri çalışmaları hakkında bilgi verilmedi ancak Zimbabwe olarak ülke ekonomisine katkı sunacak olan her konunun gündemde olduğu açıklandı.

Blockchain teknolojisi hakkında henüz net değiliz. Blockchain teknolojisi hakkında çok fazla bilgimiz yok ve bu konuda araştırmalarımızı üst düzey seviyede yürütmeye devam ediyoruz. Bildiğimiz tek şey Blockchain teknolojisinin ülkemizin ekonomisinde büyük bir payının gelecekte büyük oranda olabileceğidir. – Zimbabwe Menkul Kıymetler Borsası (ZSE) genel müdürü Justin Bgoni

Blockchain teknolojisi ile ülke ekonomisinde büyük bir iyileşme görmek ve tüm dünyada bir ilk olmak mümkün olabilir. Henüz yakın zamanda olmasa bile ülke ekonomisinde ciddi kazanç elde etmek için bu tür konularda deneyimli insanlar var ve bu insanlar ülkelerinin biraz olsun gelişmesi için gecelerini gündüzlerine katarak çalışıyorlar. Adı kötü anılan bir ülke olmasa da Zimbabwe ekonomisi çok kötü.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
40
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
40
Şaşkın
Lol Lol
161
Lol
Harika Harika
40
Harika
Korkunç Korkunç
403
Korkunç
Soner Özcan
26 yaşındayım ve hala üniversite eğitimime devam ediyor. Geleceği değiştirmesini beklediğimiz kripto paralar hakkında hem kendimi, hem koinbox.net okuyucularını bilgilendirmek ve doğru haberler sunmak için editörlük yapıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!