Genel

Ziraat Bankası IBAN ve Hesap No Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Ülkemizdeki devlet destekli bankalardan bir tanesi olan ve çiftçi dostu olarak da lanse edilen Ziraat Bankası, Memur ve öğrencilerin de yine en çok tercih ettiği adreslerin başında geliyor. Maaşlı müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar ile birlikte bir adım daha öne taşınan bu bankayı daha yakından tanıyacağız. Ziraat Bankası iban numarası sorgulama ve yine aynı şekilde Ziraat Bankası hesap no sorgulama işlemlerini detaylı bir şekilde ele almayı hedefliyoruz.

Resmi site bu konuda sizlere yardımcı olacaktır ancak bunun yanı sıra tercih edebileceğiniz diğer alternatifleri de aktarmak ve bu konuda bilgi vermek isteriz. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım ve soru işaretlerini de kısa süre içerisinde ortadan kaldırmış olalım.

Ziraat Bankası IBAN Sorgulama

Ziraat bankası iban sorgulama işlemlerinizi hangi yöntemler ile yerine getirebileceğinizi biliyor musunuz? Gelin hep birlikte bu soruların yanıtını inceleyelim.

Müşteri Hizmetleri

Kart sahibi sizler olduğunuz takdirde Ziraat Bankası iban numarası sorgulama işlemini sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. 444 00 00 numaralı hat üzerinden sizler de saniyeler içerisinde çağrı merkezi personeline erişim sağlayabilir ve iban bilgisi alabilirsiniz. Ziraat Bankası iban numarası talebini iletmek adına kart sahibinin sizler olması gerekiyor. Farklı bir kart ya da hesap sahibi için herhangi bir şekilde bilgi aktarımı yapılmıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Anadolubank IBAN ve Hesap No Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Mobil Şube

Ziraat Bankası mobil uygulama kullanıcıları için de ziraat Bankası iban numarası öğrenme işlemi gayet basit bir hal alıyor. Mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra hesaplarım bölümüne giriş yapın ve ilgili hesaba tıklayın. Karşınıza Ziraat Bankası iban numarasının yanı sıra bu hesaba bağlı olan diğer hesaplar, hesap numarası ve aynı zamanda müşteri numarası bilgisi de çıkacaktır.

Resmi Site

Hesap numaranızı biliyorsanız eğer https://www.ziraatbank.com.tr/tr/hesaplama-araclari/iban-hesaplama bu bağlantı üzerinden sizler de ziraat Bankası iban numarası öğrenme işlemini sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Resmi adresi kullanmak bu tür işlemlerde çok daha hızlı ve aynı zamanda çok daha güvenilir olacaktır.

Ziraat Bankası IBAN Kaç Haneli?

Birçok bankada olduğu gibi Ziraat Bankası iban numarası da 26 haneli bir kod olarak karşımıza çıkıyor. Bu kod içerisinde hesaplarınızı dair birçok farklı bilginin yer aldığını da özellikle hatırlatmak isteriz. Az sonra tüm bu detayları da aktarıyor olacağız.

Ziraat Bankası IBAN Kime Ait Sorgulama

Ziraat Bankası iban bilgisi aracılığı ile ad soyad ya da adres gibi bilgilere erişim sağlamak mümkün değil. Bu durum yalnızca Ziraat Bankası için değil, diğer tüm bankalar için de aynıdır.  

Ziraat Bankası IBAN ile Para Gönderme Nasıl Yapılır?

Mobil şube bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve zaman kaybı yaşamadan işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Mobil şubeye giriş yaptıktan sonra para transferi butonu aracılığı ile işlemlerinize devam edebilirsiniz. Havale ve eft seçeneklerinden birini tercih ederek para gönderimi yapabiliyorsunuz. Başka hesaba havale eft butonu da bu konuda sizlere yardımcı oluyor ve zaten sonrasında para gönderme ekranı ile karşı karşıya geleceksiniz.

Ziraat Bankası IBAN Numarası Nasıl Öğrenilir?

Müşteri hizmetleri, internet bankacılığı, çağrı merkezi hattı ve son olarak resmi adres aracılığı ile Ziraat Bankası iban sorgulama işlemlerinizi daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz. https://www.ziraatbank.com.tr/tr/hesaplama-araclari/iban-hesaplama linki de bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve her zaman ifade ettiğimiz gibi resmi adresi kullanmak bu tür konularda her zaman iin daha doğru ve daha sağlıklı olacaktır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kuveyt Türk IBAN ve Hesap No Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası IBAN No Nerede Yazar?

Ziraat Bankası, bazı kartların üzerinde iban numarasına yer veriyor ancak maaş kartlarında ne yazık ki bu tür bir bilgi mevcut değil. Ziraat Bankası iban numarası için sizler de yukarıda bahsi geçen yöntemleri kullanabilir ve bu kodu bir yerlere not edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Hesap No Sorgulama

Ziraat bankası hesap numarası bilgisine ulaşmak isterseniz eğer kullanabileceğiniz birçok farklı yöntem karşınıza çıkacaktır. Dilerseniz bu yöntemlere de hep birlikte göz atalım.

Sms Yöntemi

HESAPBILGI yazıp 4747’ye sms gönderdiğiniz takdirde sizler de hesap numarası bilgisine saniyeler içerisinde erişim sağlamış olacaksınız. Bu bilgi yine sms olarak gönderiliyor ve zaman kaybı yaşamıyorsunuz.

Çağrı Merkezi

444 00 00 numaralı telefon aracılığı ile sizler de kimlik bilgilerinizin bir kısmını paylaşarak hesap numaralarınızı öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Hesap No Hangisi

26 haneli Ziraat Bankası iban numarasının son 12 rakamı hesap numarası olarak tespit ediliyor. Sizler de iban numarası bilgisine sahip iseniz eğer bu numara aracılığı ile Ziraat Bankası hesap numarası bilgisine de erişim sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hesap No IBAN’ın Son Kaç Hanesi?

Birçok kanalda ve adreste Ziraat Bankası hesap numarasının iban numarasının sın 12 hanesi olduğu bilgisi mevcut. Yine de daha sağlıklı bilgi edinmek adına mobil uygulamayı ya da çağrı merkezi personelini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede doğru bilgiye daha net ve daha hızlı bir şekilde erişim sağlamış olacaksınız.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Protesto Olan Senet Sicile İşler mi?

Ziraat Bankası Hesap Numarası Nerede Yazar?

Ziraat Bankası kartlarınızın ön yüzüne bakarsanız eğer Ziraat Bankası hesap numarasının yazılı olduğunu göreceksiniz. Tabi bu her kart türünde aynı değil ve ne yazık ki bazı kartlarda hesap numarası ya da iban bilgisinin mevcut olmadığını da hatırlatmak isteriz. Ancak iban numaranızı biliyor olduğunuz takdirde hesap numarası ya da şube kodu gibi bilgilere de daha kısa süre içerisinde ve daha kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hesap No Kaç Hanelidir?

Ziraat Bankası hesap no 12 haneli bir koddur. Para gönderme ve transfer işlemlerinde iban numarasının yanı sıra hesap numarasına da ihtiyacınız olabilir. Az önce de ifade ettiğimiz gibi eğer iban numaranızı biliyorsanız son 12 hanesini baz alarak sizler de hesap numaranıza erişim sağlayabilirsiniz. Yine çağrı merkezi, mobil şube ya da internet bankacılığı hizmetlerini kullanarak da bu bilgiye daha hızlı ve daha kolay bir şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası IBAN’dan Hesap No Bulma

Ziraat Bankası iban numarası 26 haneli bir kod olarak karşımıza çıkıyor ve bu kodun son 12 hanesini ele aldığınızda sizler de Zirata Bankası hesap numarası bilgisine erişim sağlamış olacaksınız. Hesap numarasını bu şekilde tespit etmek çok daha kolay ve bu sayede zaman kaybı yaşamayacağınızı düşünüyoruz. Daha sağlıklı ve daha net olsun diyorsanız eğer çağrı merkezi personelini arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca sizlere hizmet veriyor ve kart bilgilerinin size ait olduğu teyit edildiği takdirde hesap numarası ve iban bilgisi de veriyorlar.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu